Zprávy z onkologie

Na tomto místě najdete archiv zpráv, které jsou a nebo v minulosti byly, uveřejněny jako aktuality na úvodní stránce Linkos pro odborníky.

Filtry podle parametrů
Počet nalezených novinek: 1116 zrušit všechny filtry

Důležitá dodatečná upozornění na možnost krvácení a rhabdomyolýzy ve spojení s přípravkem Cotellic™ (cobimetinibum), včetně nových doporučení týkajících se úpravy dávky.

k dispozici je konečný program konference. Přihlášení na konferenci je možné nejpozději do 27. dubna 2017. Přihláška v kongresovém kalendáři.

vychází číslo 2, ročník 30 časopisu Klinická onkologie. 

dovolujeme si Vás upozornit, že na internetových stránkách konference byl zveřejněn program Brněnských onkologických dnů a doprovodných konferencí.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit, že na internetových stránkách https://www.onkologickedny.cz/program byl zveřejněn program Brněnských onkologických dnů a doprovodných konferencí.

V průběhu tří dnů bude prezentováno přes 400 příspěvků. Program bude od 18.4.2017 k dispozici i pro Vaše mobilní telefony a tablety, a to v podobě aplikace "SmartCongress BOD 2017," kterou získáte zdarma v aplikačních storech přímo ve Vašich mobilních zařízeních.

Těšíme se na setkání s Vámi v Brně!

Organizační výbod BOD a KNZP

Vážení a milí kolegové,

dovolujeme si vás pozvat na workshop v rámci BOD 2017, který bude věnován vysoce aktuálním otázkám hodnocení klinického benefitu inovativní onkologické léčby, právním aspektům a zahraničním zkušenostem při stanovování cen a úhrad inovativních léčivých přípravků. Termín konání je středa 26.4.2017 od 14.00 v prostorách BVV, detaily v přiloženém pdf programu. Účast na středečním workshopu je zdarma, registrace cestou www.onkologickedny.cz nebo přímo na místě.

Těšíme se na setkání s vámi v Brně

Regina Demlová a Katarína Petráková, MOÚ Brno

Jana Prausová, předsedkyně ČOS

Pozvánka a program na workshop nadačního fondu PharmAround a Masarykova onkologického ústavu, konaný ve středu 26.4.2017 od 14.00.  

registrace na kongres pro členy ČOS (zdarma) je již aktivní! Instrukce v dnes rozeslaném e-mailu členům nebo v kalendáři akcí na Linkos. 

Nabídka pro členy ČOS: registrace zdarma! Registrujte se dnes na gotoper.com/go/PGUCOS! Tato vzdělávací konference je určena především pro klinické a radiační onkology a pro onkochirurgy, svá témata si zde najdou všichni lékařští profesionálové, kteří pečují o onkologické pacienty se zhoubnými nádory genitourinárního traktu. Více v kalendáři akcí

počet hlášených onemocnění k 31. 3. 2017.

1. oznámení.

Klub mladých onkologů připravil pro své členy projekt, jehož cílem je zajištění akreditovaného celoživotního vzdělávání lékařů. 

Klub mladých onkologů vás zve na interaktivní seminář pod odbornou garancí České onkologické společnosti a v rámci projektu „Kontinuální vzdělávání mladých onkologů“.

Nabídky pracovních příležitostí pro lékaře a studenty, nabídky kandidátů nemocnicím.