Co nového na ČOS a Linkos

Filtry podle parametrů
Počet nalezených novinek: 439 zrušit všechny filtry

ze dne 16. 5. 2017 ve FN Motol.

předkládá zprávu o klinicko-psychologickém dnu AKP ČR. 

se uskuteční v pátek 16. 6. 2017 od 10 hod. ve FN Motol.

které se uskutečnilo v rámci BOD dne 27. dubna 2017.

Volby do výboru Sekce uroonkologie proběhnou korespondenční formou. Členové sekce dostanou hlasovací lístky. Zveřejnujeme jména nominovaných.  

Vážení členové Sekce uroonkologie,

podle stanov České lékařské společnosti je naší povinností uspořádat volby výboru sekce. Členy volební komise jsou: Vlastimila Čmejlová, Petra Holečková, Tomáš Büchler.

Budeme volit výbor o 7 členech. Do uzávěrky byli navrženi následující kandidáti do výboru (jeden navržený kandidát nesouhlasil s kandidaturou a neuvádím jej):

 • Hájek Jaroslav
 • Hora Milan
 • Chodacká Martina
 • Katolická Jana
 • Kocák Ivo
 • Kopecký Jindřich
 • Matoušková Michaela
 • Melichar Bohuslav
 • Poprach Alexandr
 • Svoboda Tomáš
 • Tomášek Jiří
 • Zemanová Milada

Prosím kandidáty, aby mi napsali do 24.5., pokud nesouhlasí se svojí kandidaturou na adresu tomas.buchler@ftn.cz.
Hlasování o výboru proběhne korespondenční formou (budou vám zaslány hlasovací lístky).


S pozdravem

Tomáš Büchler
za volební komisi

Nabídka pro členy ČOS: registrace zdarma! Registrujte se na gotoper.com/go/PGUCOS! Vzdělávací konference je určena především pro klinické a radiační onkology a pro onkochirurgy, svá témata si zde najdou všichni lékařští profesionálové, kteří pečují o onkologické pacienty se zhoubnými nádory genitourinárního traktu. Více v kalendáři akcí

ze dne 18. 4. 2017 ve FN Motol.

dovolujeme si Vás upozornit, že na stránkách ČOS (www.linkos.cz) a konference Brněnské onkologické dny (www.onkologickedny.cz) jsou Vám k dispozici v elektronické podobě následující tiskoviny: program (kompletní verze), sborník, přehled programu a pozvánky na jednotlivé edukační semináře a zahraniční řečníky.

dovolujeme si Vás upozornit, že na internetových stránkách konference byl zveřejněn program Brněnských onkologických dnů a doprovodných konferencí.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit, že na internetových stránkách https://www.onkologickedny.cz/program byl zveřejněn program Brněnských onkologických dnů a doprovodných konferencí.

V průběhu tří dnů bude prezentováno přes 400 příspěvků. Program bude od 18.4.2017 k dispozici i pro Vaše mobilní telefony a tablety, a to v podobě aplikace "SmartCongress BOD 2017," kterou získáte zdarma v aplikačních storech přímo ve Vašich mobilních zařízeních.

Těšíme se na setkání s Vámi v Brně!

Organizační výbod BOD a KNZP

registrace na kongres pro členy ČOS (zdarma) je již aktivní! Instrukce v dnes rozeslaném e-mailu členům nebo v kalendáři akcí na Linkos. 

Nabídka pro členy ČOS: registrace zdarma! Registrujte se dnes na gotoper.com/go/PGUCOS! Tato vzdělávací konference je určena především pro klinické a radiační onkology a pro onkochirurgy, svá témata si zde najdou všichni lékařští profesionálové, kteří pečují o onkologické pacienty se zhoubnými nádory genitourinárního traktu. Více v kalendáři akcí