Nové stránky Linkos.cz

  • 29. 8. 2011

Vážení návštěvníci stránek Linkos,

nový vzhled stránek České onkologické společnosti rozhodně není největší změna, která se na stránkách Linkos udála. Linkosu bude brzy již 12 let. Když byly stránky v roce 1999 poprvé představeny lékařské veřejnosti, byla ČOS v prezentaci na internetu mezi odbornými společnostmi ojedinělým jevem. Stránky byly tehdy nesrovnatelně skromnější a byly určeny především členům ČOS.

Od té doby se mnoho změnilo, stránky jsou nebývalé svým rozsahem a obsahem a oslovují nejen členy ČOS, ale lékaře všech odborností, které se starají o onkologického pacienta a také  pacienty samé a jejich blízké. Nové stránky využívají nejmodernějších technologií, které vám umožní lépe najít a pracovat s informacemi, jež hledáte.

Přestože byly webové stránky kompletně předělány, stále obsahují i informace, na které jste byli zvyklí, takže si můžete dohledat i ty velmi historické.

Věříme, že budete s novou verzí Linkos spokojeni. V případě, že byste narazili na jakékoli komplikace s používáním stránek, sdělte nám je, prosím, na e-mailovou adresu: info@linkos.cz.