Sekce uroonkologie

Sekce uroonkologie vznikla v roce 2006 s cílem koordinovat proporce společné péče urologů a onkologů o onkourologické nemocné a spolupracovat na pravidelných aktualizacích doporučených diagnosticko-léčebných postupů.  Členové ČOS, onkologové a urologové se zájmem o onkourologii se mohou účastnit práce Onkourologické sekce České onkologické společnosti.

 

 

Aktuálně: 

16.5. 2017: Volby do výboru sekce. Zveřejnujeme jména nominovaných a prosíme kandidáty, aby napsali do 24. 5., pokud nesouhlasí se svojí kandidaturou, na adresu tomas.buchler@ftn.cz. Hlasování o výboru proběhne korespondenční formou (budou vám zaslány hlasovací lístky).

22.3. 2017: Výzva členům sekce o zasílání jmen kandidátů do výboru sekce do 15.4.2017 na adresu tomas.buchler@ftn.cz. Po uzávěrce kandidátky dostanete e-mail se jmény kandidátů, které se budou průběžně objevovat i na stránkách sekce.

13.12. 2016: Prosíme zájemce o práci v Sekci uroonkologie, kteří mají zájem pracovat v této sekci, aby vyplnili přihlášku do sekce a zaslali k rukám Doc. Prausové. Podmínkou práce v sekci je členství v ČOS. 
Postup při přihlášení do sekce a přihlášku najdete zde.

Podpora ČOS

Podpora Linkos.cz 

Děkujeme za podporu Linkos.cz! 

I my podporujeme 

Mezi členy ČOS je mnoho DOBRÝCH ANDĚLŮ, kteří přispívají rodinám, jež se vinou nemoci dostali do finanční tísně, ale také těch, kteří zprostředkují pomoc nadace DOBRÝ ANDĚL svým pacientům.