Kongresy

Vyhledáváme pro vás nejen informace o vzdělávacích akcích, ale soustředili jsme na jedno místo přehled tuzemských i zahraničních informačních zdrojů s onkologickou tematikou.

 • Kongresový kalendář

  Přehled vzdělávacích akcí, tuzemských i zahraničních kongresů a konferencí, ale i kurzů a seminářů, které se dotýkají onkologické tematiky.

 • Databáze tuzemských abstrakt

  Databáze obsahuje konferenční onkologická abstrakta a prezentace přednesené našimi odborníky na ČOS garantovaných kongresech v ČR nebo na velkých zahraničních kongresech.

 • Ze zahraničních kongresů

  Informace z hlavních zahraničních onkologických a hematoonkologických kongresů (ASCO, ESH,EHA, ISH, ESMO)

 • Žádost o záštitu ČOS nad akcí

  Online žádost k výboru ČOS o poskytnutí záštity ČOS nad odbornou vzdělávací akcí.   

 • Akce se záštitou ČOS

  Výpis akcí, které se konají pod záštitou výboru České onkologické společnosti a seznam podaných žádostí.

 • Webcasty

  Odkazy na živá internetová vysílání nebo dříve zaznamenané vysílání ze zahraničních a tuzemských kongresů a konferencí s onkologickou tématikou.

 • PragueONCO 2017 – letošní multioborové setkání

  Datum: 23. 2. 2017

  PragueONCO – 8. pražské mezioborové onkologické kolokvium s motem: „Lékaři a sestry různých oborů společně proti zhoubným nádorům“ je již minulostí. Proběhlo velmi dynamicky, jeho bohatý a pestrý program byl naplněn mnoha významnými sděleními domácích i zahraničních odborníků. Již tradičně mělo nejen vysokou odbornou úroveň, ale i společenský význam a charakterizovala ho příjemná přátelská atmosféra všech účastníků z řad lékařských i jiných profesí. Tradičně bylo i setkáním pro onkologicky nemocné.

  čtěte dál about PragueONCO 2017 – letošní multioborové setkání