Modrá kniha

Na tomto místě najdete pravidelně aktualizovaný a inovovaný dokument Modrá kniha, který do února 2012 vycházel pod názvem Zásady cytostatické léčby maligních onkologických onemocnění. Tento dokument nemá platnost zákona, ale má být vodítkem k racionální léčbě lege artis a přispět k racionalizaci onkologické léčby. Modrá kniha je aktualizována podle nových poznatků medicínských i ekonomických. Nová vydání tiskem vychází 1x ročně (většinou k 1.srpnu). Od roku 2008 přistoupila ČOS k elektronické novelizaci v době mezi dvěma vydáními, ta vychází k 1. březnu.

Od roku 2013 vychází Modrá kniha také ve formátu e-Pub pro mobilní zařízení. Co to je e-pub a jak číst Modrou knihu

 

Modrá kniha České onkologické společnosti

Uvnitř jednotlivých kapitol www verze najdete také pdf ke stažení (celý dokument ke stažení z obrázku obálky). Grafy a tabulky lze zvětšit dvojitým poklepáním.

Modrá kniha České onkologické společnosti

Název Modrá kniha České onkologické společnosti
Platnost od 1. 3. 2016
Aktualizace 22. aktualizace
Místo vydání Brno
Vydavatel Masarykův onkologický ústav
Rok 2016
ISBN 978-80-86793-40-5
Ke stažení PDF, ePub

Obsah

  • Jak číst Modrou knihu ČOS?

    Datum: 25. 3. 2016

    Každý den si ve své ordinaci, kanceláři nebo doma zobrazí Modrou knihu České onkologické společnosti umístěnou na Linkos.cz 150 lékařů. Modrá kniha vychází již tradičně v několika formátech. Můžete ji číst přímo na Linkos, stáhnout si pdf verzi na svůj počítač a nebo si můžete stáhnout Modrou knihu ve formátu e-Pub na svá mobilní zařízení, chytrý telofon nebo tablet. Podzimní vydání vychází také v nejtradičnější papírové podobě. Podívejme se blíže na Modrou knihu, určenou pro mobilní zařízení.   

    čtěte dál about Jak číst Modrou knihu ČOS?