Databáze tuzemských onkologických konferenčních abstrakt

  • Jste pořadatelem akce zaštítěné ČOS a máte zájem o umístění abstrakt z konference v databázi? Vyplňte prosím, následující jednoduchý formulář, budete obratem kontaktováni.
  • Připravujete odborný kongres, konferenci a chcete požádat ČOS o záštitu? K dispozici Vám je online formulář Žádost k výboru ČOS ČLS JEP o převzetí záštity nad níže uvedenou akcí. 

Prosíme pořadatele odborných akcí, které získali záštitu ČOS, o dodání sborníku k umístění do databáze. Zaslání sborníku a souhlas se zařazením abstrakt odborných sdělení do databáze je jednou z podmínek poskytnutí záštity ČOS.

Databáze obsahuje konferenční abstrakta a prezentace, přednesené od roku 2004 na ČOS garantovaných odborných kongresech a konferencích v České republice, nebo na velkých zahraničních kongresech účastníky z ČR. Elektronická podoba sborníků abstrakt umožňuje tematické prohledávání, hledání podle autora nebo čísla abstraktu v každé jednotlivé konferenci, nebo napříč konferencemi, stejně jako tradiční prohlížení sborníků z jednotlivých akcí.

Pro přesnější výsledek vyhledávání, prosím, použijte kombinací vyhledávání, které se Vám nabízejí.

  1. Tématická kategorie


  2. Kongres


Počet nalezených položek: 7738

Stránka:  , 1 , 2 ... 386 , 387následujícína konec

ENDOSKOPIE V DIAGNOSTICE PREKANCERÓZ TLUSTÉHO STŘEVA

Autoři: Šachlová Milana; Novotný Ivo

Akce: 2015 XXXIX. Brněnské onkologické dny a XXIX. Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

Číslo abstraktu: XVI/ 174

Kategorie: Kolorektální karcinom

Stránka:  , 1 , 2 ... 386 , 387následujícína konec