Jak lépe zvládat strach z nákazy COVID-19?

  • Čas konání živého přenosu: -
    Přidat do kalendáře: 2020-03-19 13:00:00 2020-03-19 14:00:00 Europe/Prague Živý přenos: Jak lépe zvládat strach z nákazy COVID-19? Na místo původně plánovaného semináře na téma výživy v průběhu léčby, který musel být kvůli epidemiologické situaci přesunut, zařazujeme on-line seminář na aktuální téma. Psycholog Martin Pospíchal bude mluvit o základních možnostech a doporučeních pro práci se strachem z nákazy. V rámci semináře se pokusí odpovědět na vaše otázky k tématu z pohledu psychologie. Seminář je svou podstatou zaměřený primárně na onkologicky nemocné, lidi po nemoci a jejich blízké. Možná je ale i účast širší veřejnosti. Během přenosu projdeme také Psychologické dvanáctero pro ohrožené skupiny, včetně onkologicky nemocných, které vyšlo v pondělí 16. března pod stejným názvem jako je plánovaný webinář "Jak lépe zvládat strach z nákazy COVID-19" a které vzbudilo takový zájem, že jsme se rozhodli zorganizovat toto živé internetové vysílání.  Technické tipy: dejte si okno prohlížeče do režimu "celé obrazovky" (tlačítko vpravo dole pod videem), dotazy i hlasování jsou anonymní, pokud vám obraz "zmrzne" stiskněte ctrl+F5. https://www.linkos.cz/ceska-onkologicka-spolecnost-cls-jep/o-portalu/zive-prenosy/jak-lepe-zvladat-strach-z-nakazy-covid-19-1/ -
  • Přednášející:

Na místo původně plánovaného semináře na téma výživy v průběhu léčby, který musel být kvůli epidemiologické situaci přesunut, zařazujeme on-line seminář na aktuální téma. Psycholog Martin Pospíchal bude mluvit o základních možnostech a doporučeních pro práci se strachem z nákazy. V rámci semináře se pokusí odpovědět na vaše otázky k tématu z pohledu psychologie. Seminář je svou podstatou zaměřený primárně na onkologicky nemocné, lidi po nemoci a jejich blízké. Možná je ale i účast širší veřejnosti. Během přenosu projdeme také Psychologické dvanáctero pro ohrožené skupiny, včetně onkologicky nemocných, které vyšlo v pondělí 16. března pod stejným názvem jako je plánovaný webinář "Jak lépe zvládat strach z nákazy COVID-19" a které vzbudilo takový zájem, že jsme se rozhodli zorganizovat toto živé internetové vysílání. 

Technické tipy: dejte si okno prohlížeče do režimu "celé obrazovky" (tlačítko vpravo dole pod videem), dotazy i hlasování jsou anonymní, pokud vám obraz "zmrzne" stiskněte ctrl+F5.

Bohužel, živý přenos již proběhl. Zpracováváme pro vás záznam. Děkujeme za účast.