Nová organizace péče o onkologické pacienty v remisi

  • Čas konání živého přenosu: -
    Přidat do kalendáře: 2019-03-06 13:00:00 2019-03-06 13:30:00 Europe/Prague Živý přenos: Nová organizace péče o onkologické pacienty v remisi První březnovou středu se můžete ptát předsedkyně České onkologické společnosti České lékařské společnosti J.E.P., Doc. MUDr. Jany Prausové, Ph.D., MBA na novou organizaci péče o onkologické pacienty v remisi, tedy po úspěšné léčbě. Dozvíte se jakým způsobem a v jakých situacích bude probíhat převedení dispenzarizace onkologického pacienta v remisi k praktickému lékaři, jak se praktičtí lékaři připravují na novou organizaci péče a jak se vzdělávají, v čem spočívá dispenzarizace onkologického pacienta a proč je důležité účastnit se screeningu i po onkologické léčbě. https://www.linkos.cz/ceska-onkologicka-spolecnost-cls-jep/o-portalu/zive-prenosy/onkologicka-prevence-a-pece-o-pacienta/ -
  • Přednášející:

První březnovou středu se můžete ptát předsedkyně České onkologické společnosti České lékařské společnosti J.E.P., Doc. MUDr. Jany Prausové, Ph.D., MBA na novou organizaci péče o onkologické pacienty v remisi, tedy po úspěšné léčbě. Dozvíte se jakým způsobem a v jakých situacích bude probíhat převedení dispenzarizace onkologického pacienta v remisi k praktickému lékaři, jak se praktičtí lékaři připravují na novou organizaci péče a jak se vzdělávají, v čem spočívá dispenzarizace onkologického pacienta a proč je důležité účastnit se screeningu i po onkologické léčbě.

Bohužel, živý přenos již proběhl. Video záznam po zpracování zveřejníme v samostatném článku. Omlouváme se za technické potíže.