Ptejte se na prevenci a včasné odhalení rakoviny prsu

  • Čas konání živého přenosu: -
    Přidat do kalendáře: 2018-09-05 15:00:00 2018-09-05 16:00:00 Europe/Prague Živý přenos: Ptejte se na prevenci a včasné odhalení rakoviny prsu Ptejte se na všechno, co vás zajímá o včasném odhalení rakoviny prsu, samovyšetřování, screeningové mammografii a prevenci rakoviny prsu. Dozvíte se také, co se děje, je-li v rámci screeningu odhalen podezřelý útvar a jaké jsou další kroky. Na Vaše otázky odpoví v prvním poprázdninovém díle živého vysílání 5. září 2018 v 15 hodin paní primářka MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph.D. z Breast Unit Prague.   MUDr. Miroslava Skovajsová, PhD. je zakladatelkou sítě Mamma center BREAST UNIT PRAGUE. Mamodiagnostice se věnuje od roku 1994. Paní primářka je členkou Komise pro screening nádorů prsu MZ ČR, předsedkyní Komise odborníků pro mamární diagnostiku RS ČLS JEP, předsedkyní Asociace mamodiagnostiků ČR, předsedkyně Správní rady Aliance žen s rakovinou prsu a předsedkyní Okresního sdružení České lékařské komory. Živý přenos již proběhl, podívejte se na videozáznam. https://www.linkos.cz/ceska-onkologicka-spolecnost-cls-jep/o-portalu/zive-prenosy/ptejte-se-na-prevenci-a-vcasne-odhaleni-rakoviny-prsu/ -
  • Přednášející:

Ptejte se na všechno, co vás zajímá o včasném odhalení rakoviny prsu, samovyšetřování, screeningové mammografii a prevenci rakoviny prsu. Dozvíte se také, co se děje, je-li v rámci screeningu odhalen podezřelý útvar a jaké jsou další kroky. Na Vaše otázky odpoví v prvním poprázdninovém díle živého vysílání 5. září 2018 v 15 hodin paní primářka MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph.D. z Breast Unit Prague.  

MUDr. Miroslava Skovajsová, PhD. je zakladatelkou sítě Mamma center BREAST UNIT PRAGUE. Mamodiagnostice se věnuje od roku 1994. Paní primářka je členkou Komise pro screening nádorů prsu MZ ČR, předsedkyní Komise odborníků pro mamární diagnostiku RS ČLS JEP, předsedkyní Asociace mamodiagnostiků ČR, předsedkyně Správní rady Aliance žen s rakovinou prsu a předsedkyní Okresního sdružení České lékařské komory.

Živý přenos již proběhl, podívejte se na videozáznam.

Bohužel, živý přenos již proběhl. Máme pro Vás video záznam.