14. vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny

- , Hotelu Thermal v Karlových Varech

Česká gastroenterologická společnost ČLS JEP a Česká asociace sester, sekce gastroenterologická vás zvou na 14. ročník Gastroenterologických dnů. 

Témata odborného programu zahrnou gastroenterologii a hepatologii v plné šíři. První den bude věnován postgraduálnímu vzdělávání. Druhý den budou na programu symposiální bloky: IBD, Hepatologie, Videomaratón, Kazuistiky, Blok mladých gastroenterologů, Motilita od A až po Z, Mezioborové sympózium chirurgie - endoskopie, Gastroenterologie „up-date" a program endoskopických sester. Poslední den se plně zaměříme na koloskopii s cílem vytvořit moderní a univerzální akceptovaný doporučený postup.

Program

Registrace

Aktivní účast

  • termín pro zaslání abstrakt odborných sdělení prodloužen do 21. října 2016
  • On-line formulář pro příjem abstrakt je dostupný na webu konference

Další informace najdete na www.gastrodny2016.cz

  • Přidat do kalendáře: 2016-12-08 00:00:00 2016-12-10 23:59:59 Europe/Prague 14. vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny Česká gastroenterologická společnost ČLS JEP a Česká asociace sester, sekce gastroenterologická vás zvou na 14. ročník Gastroenterologických dnů.  Témata odborného programu zahrnou gastroenterologii a hepatologii v plné šíři. První den bude věnován postgraduálnímu vzdělávání. Druhý den budou na programu symposiální bloky: IBD, Hepatologie, Videomaratón, Kazuistiky, Blok mladých gastroenterologů, Motilita od A až po Z, Mezioborové sympózium chirurgie - endoskopie, Gastroenterologie „up-date" a program endoskopických sester. Poslední den se plně zaměříme na koloskopii s cílem vytvořit moderní a univerzální akceptovaný doporučený postup. Hotelu Thermal v Karlových Varech