1st Interdisciplinary Oncoplastic Breast Surgery Mastercourse in the Czech Republic

- , Hotel Don Giovanni Prague, Vinohradská 2733/157a, Praha 3.

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

21. - 22. 4. 2016 se bude konat první ročník vzdělávací akce Prague Breast Oncology and Oncoplastic Surgery Masterclass. jejím cílem bude řešit problematiku onkologické léčby a plastické chirurgie mezioborově, a spojit tak pedagogy a vědce renomovaných pracovišť a klinik a upozornit na některé onkoplastické postupy a specifika, které je nutno zohledňovat při diagnostice a léčbě pacientek po onkoplastických operacích.

 

Na této významné akci vystoupí přední odborníci v oboru plastické chirurgie, mamologie, onkologie a chirurgie z České republiky, Maďarska, Polska, Slovenska a Velké Británie.

Pořádající instituce

  • We Make Media, s. r. o. se záštitou Kliniky plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce

Akce je podporována Českou onkologickou společností. Záštitu nad ní převzaly 1. LF UK a Česká společnost plastické chirurgie. Spolupracující instituce: Norwich Medical School University of East Anglia. Předsedy organizačního výboru jsou prof. Jerome Pereirra a MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. Workshop bude veden v anglickém jazyce.

Program v pdf

 

Registrace

  • Registrovat se můžete na http://praguebreastoncology.com/
  • e-mail: info@praguebreastoncology.cz nebo info@wemakemedia.cz.
  • Přidat do kalendáře: 2016-04-21 00:00:00 2016-04-22 23:59:59 Europe/Prague 1st Interdisciplinary Oncoplastic Breast Surgery Mastercourse in the Czech Republic 21. - 22. 4. 2016 se bude konat první ročník vzdělávací akce Prague Breast Oncology and Oncoplastic Surgery Masterclass. jejím cílem bude řešit problematiku onkologické léčby a plastické chirurgie mezioborově, a spojit tak pedagogy a vědce renomovaných pracovišť a klinik a upozornit na některé onkoplastické postupy a specifika, které je nutno zohledňovat při diagnostice a léčbě pacientek po onkoplastických operacích.   Hotel Don Giovanni Prague, Vinohradská 2733/157a, Praha 3.