40. České a Slovenské dny endoskopické dny

- , konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4

V letošním roce bude hlavní součástí Dnů dvoudenní živý přenos endoskopických metod. Nebudou chybět ani souhrnné přednášky, obědová minisympózia a snídaně s expertem. Pozvání organizátorů přijali tři významní zahraniční hosté: světoznámý expert na intervenční výkony pod endosonografickou kontrolou Prof. Dr. Shyam Varadarajulu z Orlanda, USA; Prof. Dr. Med. Helmut Messmann z Augsburgu, Německo, jehož pracoviště provedlo největší počet ESD v Evropě a dále Prof. Dr. Marcel Tantau z Kluže, Rumunsko, jeden z nejuznávanějších endoskopistů bývalého východního bloku.

Program

Registrace

Co účastníky čeká

  1. Dva dny živých přenosů endoskopických metod.
  2. Výjimečné mezinárodní hosty - excelentní endoskopisty. Prahu navštíví prof. Varadarajulu z USA, prof. Messmann z Německa a prof. Tantau z Rumunska.
  3. Devět "state of the art" přednášek a čtyři miniobědová sympózia.
  4. Tři snídaně s experty v pátek 18. 5. 2018, na které se můžete přihlásit zdarma emailem na adrese: csed2018@guarant.cz. Upozorňujeme, že kapacita je omezena, proto doporučujeme registraci v předstihu.
  5. Hands-on-kurzy“ v předvečer kongresu (16. 5.).
  6. Pracovní "GALA" večer s nádherným výhledem na Prahu v prostorech restaurace Aureole. Cena je 450 Kč/osobu (více na stránkách kongresu).
  7. Sekci sester, která bude probíhat v pátek 18. 5.
  8. Prezentaci zaslaných videokazuistik a posterů.
  • Přidat do kalendáře: 2018-05-17 00:00:00 2018-05-18 23:59:59 Europe/Prague 40. České a Slovenské dny endoskopické dny V letošním roce bude hlavní součástí Dnů dvoudenní živý přenos endoskopických metod. Nebudou chybět ani souhrnné přednášky, obědová minisympózia a snídaně s expertem. Pozvání organizátorů přijali tři významní zahraniční hosté: světoznámý expert na intervenční výkony pod endosonografickou kontrolou Prof. Dr. Shyam Varadarajulu z Orlanda, USA; Prof. Dr. Med. Helmut Messmann z Augsburgu, Německo, jehož pracoviště provedlo největší počet ESD v Evropě a dále Prof. Dr. Marcel Tantau z Kluže, Rumunsko, jeden z nejuznávanějších endoskopistů bývalého východního bloku. konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4