6. postgraduální kurz SGO - Trendy v gastrointestinální onkologii

, Pražská křižovatka, kostel sv. Anny Zlatá ulice, Praha 1

Společnost pro gastrointestinální onkologii pořádá 6. postgraduální kurz na téma Trendy v gastrointestinální onkologii, který se bude konat v Praze dne 29.9.2014. Zváni jsou členové SGO, České chirurgické společnosti, České onkologické společnosti, České gastroenterologické společnosti a České radiologické společnosti. Účast na kurzu a na společenské akci je pro členy těchto společností zdarma.

Vážení členové České onkologické společnosti ČLS JEP,  
Nadace VIZE 97, Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha a Společnost pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP si Vás za podpory Generálního partnera firmy Zepter International s.r.o. dovolují pozvat na 6. postgraduální kurz SGO, který se bude konat 29. září 2014 v prostorách Pražské křižovatky, kostel sv. Anny, Praha.   

Hlavním tématem kurzu jsou trendy v gastrointestinální onkologii se zaměřením na kolorektální karcinom. 
Společenský večer bude probíhat v prostorách Pražské křižovatky za hudebního doprovodu houslisty Jaroslava Svěceného. Svou účastí nás během večera poctí osobně také paní Dagmar Havlová.   

Pro více informací o registraci a programu, navštivte webové stránky SGO: http://www.sgo-cls.cz/vzdelavani/
Účast na kurzu i na společenském večeru je pro členy ČOS zcela zdarma. Prosím vezměte na vědomí, že registrace na kurz je povinná (nahlášení jména, pracoviště a kontaktního emailu). 

S pozdravem 

Ing. DANIELA KAMARÁDOVÁ | Asociační management SGO  | M.:+420 734 605 015

Registrace:

Program:

  • Přidat do kalendáře: 2014-09-29 00:00:00 2014-09-29 23:59:59 Europe/Prague 6. postgraduální kurz SGO - Trendy v gastrointestinální onkologii Společnost pro gastrointestinální onkologii pořádá 6. postgraduální kurz na téma Trendy v gastrointestinální onkologii, který se bude konat v Praze dne 29.9.2014. Zváni jsou členové SGO, České chirurgické společnosti, České onkologické společnosti, České gastroenterologické společnosti a České radiologické společnosti. Účast na kurzu a na společenské akci je pro členy těchto společností zdarma. Pražská křižovatka, kostel sv. Anny Zlatá ulice, Praha 1