Cytoreduktivní chirurgie a hypertermická intraoperační intraperitoneální chemoterapie

- , 1. lékařská fakulta UK, Kateřinská 32, Praha 2, Praha

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

Témata přednášek

  • Kolorektální a gastrointestinální malignance s peritoneální karcinomatózou
  • Gynekologické malignance s peritoneální karcinomatózou
  • Anesteziologie a intenzivní péče
  • Hygiena, bezpečnost práce a rizika
  • Sesterská asistence
Hlavním přednášejícím je objevitel této metody léčby peritoneálních malignancí prof. Paul H. Sugarbaker, MD, FACS, FRCS z Washington Cancer Institute.
Workshop je pořádán za účelem seznámit lékařské odborníky, nemocniční personál a také studenty s moderní metodou léčby některých doposud nevyléčitelných malignancí.

Typ akce: Workshop

Registrace

Web: http://skala.rect...terapie-praha-2009

  • Přidat do kalendáře: 2009-05-29 00:00:00 2009-05-30 23:59:59 Europe/Prague Cytoreduktivní chirurgie a hypertermická intraoperační intraperitoneální chemoterapie Témata přednášek Kolorektální a gastrointestinální malignance s peritoneální karcinomatózou Gynekologické malignance s peritoneální karcinomatózou Anesteziologie a intenzivní péče Hygiena, bezpečnost práce a rizika Sesterská asistence Hlavním přednášejícím je objevitel této metody léčby peritoneálních malignancí prof. Paul H. Sugarbaker, MD, FACS, FRCS z Washington Cancer Institute. Workshop je pořádán za účelem seznámit lékařské odborníky, nemocniční personál a také studenty s moderní metodou léčby některých doposud nevyléčitelných malignancí. 1. lékařská fakulta UK, Kateřinská 32, Praha 2, Praha