IFHNOS World Tour

- , Hotel Pyramida, Praha

World Tour je třídenní edukační program s cílem šířit znalosti v oblasti chirurgie, radioterapie a chemoterapie nádorů hlavy a krku na celém světě.

 

Vážení kolegové,

Dovolte, abych vás pozval na pražskou zastávku IFHNOS World Tour 5. – 7. října 2016. World Tour je třídenní edukační program s cílem šířit znalosti v oblasti chirurgie, radioterapie a chemoterapie nádorů hlavy a krku na celém světě.

IFHNOS (International Federation of Head and Neck Oncologic Societies) pořádá tyto globální edukační programy od roku 2008 každé 2 roky (kromě 2014, kdy byl světový IFHNOS kongres v New Yorku) a letos máme poprvé příležitost přivítat tuto výjimečnou událost v České republice.

Cestující skupina lektorů, tvořená špičkovými experty ve svých oborech bude doplněna regionálními, v našem případě evropskými, odborníky tak, aby byla umožněna intelektuální interakce a diskutovány regionální odchylky v léčbě nádorů hlavy a krku.

Jsme hrdi na to, že se Praha stala jedinou zastávkou IFHNOS World Tour ve střední a západní Evropě a považujeme tuto akci za unikátní možnost seznámit se s vedoucími osobnostmi našeho oboru, poslechnout si jejich přednášky a zúčastnit se na diskusích o klinických případech a obecných otázkách léčby nádorů hlavy a krku.

Vážení kolegové, využijte této jedinečné příležitosti. V rámci Kooperativní skupiny pro nádory hlavy a krku jsme připravili zvýhodněnou možnost účasti. Před registrací se, prosím, podívejte na stránky Onkologické sekce Společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku.

 

Těšíme se na setkání v říjnu 2016 v Praze

Jan Klozar

Předseda Onkologické sekce Společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Hostitel IFHNOS World Tour Prague 2016

 

Všechny informace o akci najdete na  http://www.ifhnosprague2016.org/.

  • Přidat do kalendáře: 2016-10-05 00:00:00 2016-10-07 23:59:59 Europe/Prague IFHNOS World Tour World Tour je třídenní edukační program s cílem šířit znalosti v oblasti chirurgie, radioterapie a chemoterapie nádorů hlavy a krku na celém světě.   Hotel Pyramida, Praha