Klasifikon 2017

- , Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, 150 30 Praha 5

Klasifikon 2017

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR pod záštitou Kanceláře Světové zdravotnické organizace v ČR a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Vás zve na konferenci zaměřenou na klinické klasifikační a terminologické systémy a jejich použití v českém zdravotnictví. 

Konference je koncipována s důrazem na sdílení mezinárodních zkušeností. Vybraná témata přednesou zahraniční experti z institucí, které se tématikou klinických terminologických a klasifikačních systémů zabývají. 

Hlavní témata konference

  • TERMINOLOGIE – ZÁKLAD SROZUMITELNOSTI ZDRAVOTNICTVÍ
  • OBOROVÉ KLASIFIKACE A KLASIFIKACE WHO
  • CASEMIX KLASIFIKACE A SOUVISEJÍCÍ NÁSTROJE
  • KLASIFIKACE ZDRAVOTNÍCH INTERVENCÍ
  • KVALITA KÓDOVÁNÍ ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB

Registrace

Pozvánka a program

Podrobné informace o konferenci na stránkách pořadatele www.uzis.cz

  • Přidat do kalendáře: 2017-11-07 09:00:00 2017-11-08 23:59:59 Europe/Prague Klasifikon 2017 Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR pod záštitou Kanceláře Světové zdravotnické organizace v ČR a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Vás zve na konferenci zaměřenou na klinické klasifikační a terminologické systémy a jejich použití v českém zdravotnictví.  Konference je koncipována s důrazem na sdílení mezinárodních zkušeností. Vybraná témata přednesou zahraniční experti z institucí, které se tématikou klinických terminologických a klasifikačních systémů zabývají.  Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, 150 30 Praha 5