Konference "I slova léčí III"

, Eiseltova síň 2.interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Konference "I slova léčí III. aneb Mezioborová spolupráce v péči o onkologicky nemocné a jejich blízké uspořádalo sdružení Amélie a je určena pro lékaře, nelékařské zdravotnické profese, psychology, sociální pracovníky, pacientské organizace a další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti. Hlavním tématem letošního ročníku je Mezioborová spolupráce v péči o onkologicky nemocné a jejich blízké.

Pozvánky a oznámení

Přihláška 

  • Přihlásit se můžete na e-mailu: vzdelavani@amelie-zs.cz nebo na tel.: 608 458 304
  • Více informací a přihláška ke stažení na www.amelie-zs.cz

Program

Přednášet budou 4 zahraniční hosté včetně předsedkyně Psycho-onkologické společnosti z Polska a další odborníci z řad psychologů, lékařů a sociálních pracovníků a promluví i zástupce pacientů.

  • Přidat do kalendáře: 2017-11-21 00:00:00 2017-11-21 23:59:59 Europe/Prague Konference "I slova léčí III" Konference "I slova léčí III. aneb Mezioborová spolupráce v péči o onkologicky nemocné a jejich blízké uspořádalo sdružení Amélie a je určena pro lékaře, nelékařské zdravotnické profese, psychology, sociální pracovníky, pacientské organizace a další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti. Hlavním tématem letošního ročníku je Mezioborová spolupráce v péči o onkologicky nemocné a jejich blízké. Eiseltova síň 2.interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze