Konference MEFANET 2017

- , Hotel Continental Brno

11. konference lékařských fakult ČR a SR s mezinárodní účastí na téma e-learning a zdravotnická informatika ve výuce lékařských oborů se letos skládá ze dvou workshopů, keynote přednášek, tematických sekcích, symposia, sekce krátkých sdělení a nově také komentovaných posterů. 

Workshopy budou zaměřeny na klinické doporučené postupy v praxi a systematickou integraci simulačních výukových metod pro prostřední medicínského vzdělávání. Letošní tematická sekce je programovým výborem nasměrována do oboru porodnictví a gynekologie. Do bloku keynote přednášek přijali naše pozvání dva excelentní hosté - Inga Hege (Institute for Medical Education at LMU Muenchen, Germany & Geisel Medical School at Dartmouth, Hanover, NH USA) s přednáškou Learning clinical reasoning in virtual environments a Sascha Benjamin Cohen (Enhanced Education unit, UCSF School of Medicine’s Technology, San Francisco, United States) s tématem Divergent paths / convergent needs: Observations on a decade of educational technology in medical education and its relationship to developing models of pedagogy.

Registrace

Pozvánky a oznámení

Podrobné informace na webu konference

  • Přidat do kalendáře: 2017-11-28 00:00:00 2017-11-29 23:59:59 Europe/Prague Konference MEFANET 2017 11. konference lékařských fakult ČR a SR s mezinárodní účastí na téma e-learning a zdravotnická informatika ve výuce lékařských oborů se letos skládá ze dvou workshopů, keynote přednášek, tematických sekcích, symposia, sekce krátkých sdělení a nově také komentovaných posterů.  Hotel Continental Brno