MEFANET 2014

- , Hotel International, Brno

V pořadí již osmá konference všech lékařských a zdravotnických fakult České republiky a Slovenské republiky s mezinárodní účastí. Kromě tradičních přednáškových bloků zaměřených na technické, metodické a pedagogické aspekty elektronické podpory výuky v lékařských a zdravotnických oborech budou na programu také ucelené sekce s tématy zaměřenými na elektronickou podporu výuky v akutní medicíně. Zajímavá budou jistě také prakticky orientovaná symposia (Vážné hry a simulace a Harmonizace kurikula).

Pozvánka

Vážení kolegové,
Dovolujeme si vás jménem programového výboru konference MEFANET 2014 pozvat k účasti na 8. ročníku této konference, na které se pravidelně potkávají pedagogové a studenti všech lékařských a zdravotnických fakult z České republiky a ze Slovenska spolu s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky. Letošní konference se vedle metodických a pedagogických aspektů e-learningu bude zabývat i následujícími tématy:
  • Elektronická podpora výuky v akutní medicíně
  • Harmonizace medicínského kurikula
  • Vážné hry a simulace ve výuce medicíny

Kromě standardních přednáškových sekcí jsou pro Vás připraveny vyzvané přednášky dvou odborníků z stockholmského Karolinska institutet – tj. z jedné z největších a nejprestižnějších evropských vysokých škol v celé Evropě (podle http://www.topuniversities.com se jedná o 8. nejlepší univerzitu na světě zaměřenou na life sciences and medicine) a dále interaktivní workshop zaměřený na kazuistické formy výuky, vedený v rámci evropského projektu CROESUS (Clinical reasoning skills enhancements with the use of simulations and algorithms) týmem prof. Terryho Poultona ze St George’s Univeristy in London.

Konference MEFANET 2014 proběhne v kongresových prostorách hotelu International v Brně ve dnech 26.-27.11.2014. Více informací získáte na webu http://www.mefanet.cz/konference.

Registrace

Aktivní účast

Web konference: Mefanet.cz

 

  • Přidat do kalendáře: 2014-11-26 00:00:00 2014-11-27 23:59:59 Europe/Prague MEFANET 2014 V pořadí již osmá konference všech lékařských a zdravotnických fakult České republiky a Slovenské republiky s mezinárodní účastí. Kromě tradičních přednáškových bloků zaměřených na technické, metodické a pedagogické aspekty elektronické podpory výuky v lékařských a zdravotnických oborech budou na programu také ucelené sekce s tématy zaměřenými na elektronickou podporu výuky v akutní medicíně. Zajímavá budou jistě také prakticky orientovaná symposia (Vážné hry a simulace a Harmonizace kurikula). Hotel International, Brno