Parenterální výživa nejen pro onkology

- , B. Braun Dialog, Budínova 2464/2b, 180 00 Praha 8

Pořádá Aesculap Akademie pod záštitou Pracovní skupiny nutriční péče v onkologii, Společnosti klinické výživy a intenzivní metabolické péče a Společnosti pro porty a permanentní katétry. Kurz je určen pro lékaře, všeobecné sestry a nutriční terapeuty. Jedinečný program zahrnuje i praktický nácvik, vyzkoušíte si zajištění cévního přístupu s využitím ultrazvuku. Více informací najdete v programu.

Pozvánka a program

Registrace

Odborný garant kurzu:

  • MUDr. Viktor Maňásek, Onkologické oddělení, Nemocnice Nový Jičín

U akce je zažádáno o zařazení do kreditního systému celoživotního vzdělávání lékařů a vybraných nelékařských zdravotnických oborů. Akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16.

  • Přidat do kalendáře: 2016-11-15 08:30:00 2016-11-15 15:00:00 Europe/Prague Parenterální výživa nejen pro onkology Pořádá Aesculap Akademie pod záštitou Pracovní skupiny nutriční péče v onkologii, Společnosti klinické výživy a intenzivní metabolické péče a Společnosti pro porty a permanentní katétry. Kurz je určen pro lékaře, všeobecné sestry a nutriční terapeuty. Jedinečný program zahrnuje i praktický nácvik, vyzkoušíte si zajištění cévního přístupu s využitím ultrazvuku. Více informací najdete v programu. B. Braun Dialog, Budínova 2464/2b, 180 00 Praha 8