V4 International Conference of Analytical Cytometry VII

- , Mikulov, hotel Galant

Vše co jste vždy chtěli vědět o průtokové a analytické cytometrii (ale báli jste se zeptat). 

Oficiální stránky konference:

 

 

O konferenci: 

Oficiální konference České společnosti pro analytickou cytologii (ČSAC) „Analytická cytometrie VII“ s mezinárodní účastí.

Setkání je určeno experimentálně i klinicky zaměřeným pracovníkům zabývajícími se různými aspekty analytické cytologie a cytometrie. Bude mezioborovou platformou pro výměnu informací z oblasti průtokové cytometrie, třídění buněk, digitální mikroskopie a příbuzných nejmodernějších optických technologií, včetně obrazových analýz a hodnocení dat. Získané zkušenosti najdou své uplatnění v buněčné biologii, imunologii, hematologii a onkologii, ale také v botanice a mikrobiologii.

Hlavní program bude probíhat v paralelních sekcích v jazyce anglickém a ve dvou edukačních sekcích. Vše za přispění deseti předních expertů ze zahraničí (např. USA, Švédska atd.)

  • Přidat do kalendáře: 2013-09-21 00:00:00 2013-09-24 23:59:59 Europe/Prague V4 International Conference of Analytical Cytometry VII Vše co jste vždy chtěli vědět o průtokové a analytické cytometrii (ale báli jste se zeptat).  Mikulov, hotel Galant