VII. kongres České lékařské akademie: Současný stav a perspektivy regenerativní medicíny

- , Mariánské Lázně, konferenční centrum Společenského domu

Česká lékařská akademie ve spolupráci s předními odborníky z různých společností a medicínských oborů  si  Vás dovolují srdečně pozvat na VII. kongres, který se bude konat  27. - 29. listopadu 2014 v konferenčním centru Společenského domu v Mariánských Lázních.

I v letošním roce je opět program tohoto mezioborového kongresu velmi bohatý na zajímavé přednášky z oborů kardiologie, kardiochirurgie, neurologie, neurochirurgie, ortopedie, chirurgie, stomatochirurgie, plastické chirurgie, gynekologie, urologie, hematologie, onkologie, ORL, oftalmologie, psychiatrie a rehabilitačního lékařství.

Prezident kongresu:

  • Prof. MUDr. Richard Rokyta, DrSc., FCMA

Kongresový web: 

Tématické okruhy:

  1. Kardiologie a kardiochirurgie
  2. Neurologie a neurochirurgie
  3. Ortopedie, chirurgie, stomatochirurgie, plastická chirurgie
  4. Gynekologie, perinatologie a urologie
  5. Hematologie a onkologie
  6. ORL a oftalmologie
  7. Psychická regenerace
  8. Rehabilitace

Program kongresu:

  • Přidat do kalendáře: 2014-11-27 00:00:00 2014-11-29 23:59:59 Europe/Prague VII. kongres České lékařské akademie: Současný stav a perspektivy regenerativní medicíny Česká lékařská akademie ve spolupráci s předními odborníky z různých společností a medicínských oborů  si  Vás dovolují srdečně pozvat na VII. kongres, který se bude konat  27. - 29. listopadu 2014 v konferenčním centru Společenského domu v Mariánských Lázních. Mariánské Lázně, konferenční centrum Společenského domu