World Congress on Medical Physics and Biomedical Engineering

- , Prague Congress Centre

Kongres se koná jednou za tři roky. Pro rok 2018 byla vybrána jako pořadatelská země Česká republika a organizací byla pověřena Česká společnosti biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky a Česká společnost fyziků v medicíně.

Světový kongres medicínské fyziky a biomedicínského inženýrství pořádá International Union for Physical and Engineering Sciences in Medicine (IUPESM), kterou tvoří dvě mezinárodní společnosti International Federation for Medical and Biological Engineering (IFMBE) a International Organization for Medical Physics (IOMP). Místo konání se střídá mezi kontinenty. Vlastní organizací jsou vždy pověřeny národní společnosti, zastupující pořadatelskou zemi v IFMBE a v IOMP. Pro rok 2018 byla vybrána jako pořadatelská země Česká republika a organizací byla pověřena Česká společnosti biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky a Česká společnost fyziků v medicíně.

Veškeré podrobnosti a online registrace na webu kongresu

  • Přidat do kalendáře: 2018-06-03 00:00:00 2018-06-08 23:59:59 Europe/Prague World Congress on Medical Physics and Biomedical Engineering Kongres se koná jednou za tři roky. Pro rok 2018 byla vybrána jako pořadatelská země Česká republika a organizací byla pověřena Česká společnosti biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky a Česká společnost fyziků v medicíně. Prague Congress Centre