WTC Woman Thrombosis Cancer - Profylaxe a léčba TEN u onkologicky nemocných pacientů

, Praha, Clarion Congress Hotel Prague, v rámci PragueOnco

Cyklus seminářů na téma WTC Woman Thrombosis Cancer - Profylaxe a léčba TEN u onkologicky nemocných pacientů, které se uskuteční v termínech 27.ledna 2016 Praha - 2.února Ostrava - 4.února České Budějovice - 10.února Hradec Králové - 23.února Praha - 1.března Olomouc -15.března Plzeň - 22.března Brno.

Vzdělávací akce je pořádána pod záštitou:

  • České společnosti pro trombózu a hemostázu
  • České gynekologické společnosti
  • Onkologické kliniky VFN Praha

Akce bude ohodnocena 2 kredity ČLK

Pozvánky: 

Účast na semináři zdarma.

Více informací a přihlášky na j.smetana@wemakemedia.cz .

Cílem odpoledních seminářů je zvýšit znalosti odborné veřejnosti o profylaxi a léčbě TEN u onkologicky nemocných pacientů zejména u žen. Seznámení s mezinárodní směrnicí pro klinickou praxi a odpovídajícími léčebnými doporučeními pro prokázanou a rekurentní TEN u pacientů s nádorovým onemocněním. Součástí je i zhodnocení náročného klinického scénáře, který je pro ženy s nádorovým onemocněním a současně trombózou specifický, včetně užívání hormonální léčby a těhotenství.Vzdělávací akce je ohodnocena 2 kredity ČLK. 

  • Přidat do kalendáře: 2016-01-27 00:00:00 2016-01-27 23:59:59 Europe/Prague WTC Woman Thrombosis Cancer - Profylaxe a léčba TEN u onkologicky nemocných pacientů Cyklus seminářů na téma WTC Woman Thrombosis Cancer - Profylaxe a léčba TEN u onkologicky nemocných pacientů, které se uskuteční v termínech 27.ledna 2016 Praha - 2.února Ostrava - 4.února České Budějovice - 10.února Hradec Králové - 23.února Praha - 1.března Olomouc -15.března Plzeň - 22.března Brno. Praha, Clarion Congress Hotel Prague, v rámci PragueOnco