X. celostátní konference paliativní medicíny

- , Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4-Chodov

X. celostátní konference paliativní medicíny

Česká společnost paliativní medicíny vás zve na Celostátní konferenci, která je tradičně největší českou odbornou akcí v oblasti paliativní medicíny. Svým záběrem je určena lékařům, sestrám, sociálním pracovníkům, psychologům, kaplanům i všem dalším, které téma paliativní péče zajímá. I letos jsme pro vás připravili zajímavý odborný i doprovodný program. Zazní příspěvky z různých oblastí hospicové a paliativní péče. 

V letošním roce proběhne souběžně s konferencí prezentace projektu Podpora paliativní péče - zvýšení dostupnosti zdravotních služeb v oblasti paliativní péče v nemocnicích akutní a následné péče, která představí průběžné výstupy významného projektu Ministerstva zdravotnictví ČR.

Registrace

Pozvánky a oznámení

Sleduje web konference

  • Přidat do kalendáře: 2018-10-05 00:00:00 2018-10-06 23:59:59 Europe/Prague X. celostátní konference paliativní medicíny Česká společnost paliativní medicíny vás zve na Celostátní konferenci, která je tradičně největší českou odbornou akcí v oblasti paliativní medicíny. Svým záběrem je určena lékařům, sestrám, sociálním pracovníkům, psychologům, kaplanům i všem dalším, které téma paliativní péče zajímá. I letos jsme pro vás připravili zajímavý odborný i doprovodný program. Zazní příspěvky z různých oblastí hospicové a paliativní péče.  Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4-Chodov