XXII. pankreatologický den

- , hotel Clarion Olomouc

Organizační výboru Vás zve k účasti na XXII. Pankreatologickém dnu Českého pankreatologického klubu a na XIX. Olomouc Live Endoscopy (OLE 2024). Letos nově jsou srdečně zváni jak mladí onkologové před onkologickou atestací, tak onkologové, kteří se problematikou karcinomu pankreatu dlouhodobě zabývají, abychom navázali spolupráci a infaustní prognosu tohoto onemocnění dále posouvali.

Obě uvedené akce mají úspěšnou dlouholetou historii. Plánované organizační spojení je dáno hlavním tématem akce, kterým je „PANKREAS“. Jak víte, význam onemocnění pankreatu narůstá, zejména v souvislosti s nárůstem incidence karcinomu. Mezioborová výměna informací mezi gastroenterology, chirurgy, onkology, radiology, patology a lékaři dalších odborností je proto vysoce aktuální.

První den meetingu bude věnován ČPK. Jsme rádi, že pozvání k účasti přijal přední světový pankreatolog profesor Santhi Swaroop Vege z Mayo Clinic v Rochestru, USA. Druhý den akce proběhne OLE 2024. Bude věnován živým přenosům endoskopických výkonů, zejména (ale nejen) pankreatobiliárním. Také pro OLE 2024 připravujeme účast významného zahraničního hosta, Dr. Alanna Ebigbo z Augsburgu.

Podrobné informace a registrace na stránkách konference

  • Přidat do kalendáře: 2024-06-20 00:00:00 2024-06-21 23:59:59 Europe/Prague XXII. pankreatologický den Organizační výboru Vás zve k účasti na XXII. Pankreatologickém dnu Českého pankreatologického klubu a na XIX. Olomouc Live Endoscopy (OLE 2024). Letos nově jsou srdečně zváni jak mladí onkologové před onkologickou atestací, tak onkologové, kteří se problematikou karcinomu pankreatu dlouhodobě zabývají, abychom navázali spolupráci a infaustní prognosu tohoto onemocnění dále posouvali. hotel Clarion Olomouc