XXIII. setkání Klubu mladých onkologů 2020 - PŘESUNUTO z roku 2020

- , hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou horou

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

Oznámení o přesunu konference z roku 2020 na rok 2021:

Vážení kolegové, milí přátelé,

s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci jsme se - po pečlivém zvážení všech pro a proti - rozhodli letošní již XXIII. setkání Klubu mladých onkologů v hotelu Medlov, které bylo původně plánováno na víkend 19.-21.6.2020, zrušit a přesunout na příští rok (konkrétně na termín 18.-20.6.2021).

Věříme, že jsme se rozhodli správně a omlouváme se tímto všem, kteří s letošním setkáním počítali a těšili se na něj.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví a pokojné dny.

Za organizační tým

Radim Němeček, KKOP MOÚ Brno 

Tradiční vzdělávací akce pro mladé onkology multidisciplinárního charakteru, letos zaměřená na novinky v diagnostice a léčbě nádorů děložního hrdla, těla a ovarií. Poznatky jsou využívány v rámci přípravy k atestaci v oblasti onkologie a zahrnují aktuální trendy v molekulární patologii, chirurgii, klinické i radiační onkologii a možnostech vyšetřování.  Akce se koná v rámci projektu Kontinuální vzdělávání mladých onkologů.  

Registrace

Odborní garanti konference

  • doc. MUDr. Jana Prausová, Ph.D., MBA, předsedkyně ČOS
  • MUDr. Tomáš Svoboda, Ph.D. , Onkologická a radioterapeutická klinika FN Plzeň

Organizační výbor

  • MUDr. Radim Němeček, Ph.D., MOÚ Brno (nemecek@mou.cz)
  • prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D., MOÚ Brno (msvoboda@mou.cz)

Registrace

Další informace na webu konference

  • Přidat do kalendáře: 2021-06-18 00:00:00 2021-06-20 23:59:59 Europe/Prague XXIII. setkání Klubu mladých onkologů 2020 - PŘESUNUTO z roku 2020 Oznámení o přesunu konference z roku 2020 na rok 2021: Vážení kolegové, milí přátelé, s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci jsme se - po pečlivém zvážení všech pro a proti - rozhodli letošní již XXIII. setkání Klubu mladých onkologů v hotelu Medlov, které bylo původně plánováno na víkend 19.-21.6.2020, zrušit a přesunout na příští rok (konkrétně na termín 18.-20.6.2021). Věříme, že jsme se rozhodli správně a omlouváme se tímto všem, kteří s letošním setkáním počítali a těšili se na něj. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví a pokojné dny. Za organizační tým Radim Němeček, KKOP MOÚ Brno  Tradiční vzdělávací akce pro mladé onkology multidisciplinárního charakteru, letos zaměřená na novinky v diagnostice a léčbě nádorů děložního hrdla, těla a ovarií. Poznatky jsou využívány v rámci přípravy k atestaci v oblasti onkologie a zahrnují aktuální trendy v molekulární patologii, chirurgii, klinické i radiační onkologii a možnostech vyšetřování.  Akce se koná v rámci projektu Kontinuální vzdělávání mladých onkologů.   hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou horou