XXVI. Pražské chirurgické dny

- , Kongresové centrum Clarion Congress Hotelu

XXVI. Pražské chirurgické dny

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na XXVI. Pražské chirurgické dny, které organizujeme v plné spolupráci a pod gescí E-AHPBA, které se konají ve dnech 24. – 25. října 2019 v Kongresovém centru Clarion Congress Hotelu. Bližší informace naleznete v příloze.
Těšíme se na toto setkání a jsme si jisti, že bude významným přínosem a zároveň i příležitostí pro neformální rozšíření kontaktů.
Prof. MUDr. Zdeněk Krška, DrSc.
Přednosta I. chirurgické kliniky břišní, hrudní a úrazové chirurgie

Pozvánky a oznámení

Podrobné informace najdete na webu konference 

  • Přidat do kalendáře: 2019-10-24 00:00:00 2019-10-25 23:59:59 Europe/Prague XXVI. Pražské chirurgické dny Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na XXVI. Pražské chirurgické dny, které organizujeme v plné spolupráci a pod gescí E-AHPBA, které se konají ve dnech 24. – 25. října 2019 v Kongresovém centru Clarion Congress Hotelu. Bližší informace naleznete v příloze. Těšíme se na toto setkání a jsme si jisti, že bude významným přínosem a zároveň i příležitostí pro neformální rozšíření kontaktů. Prof. MUDr. Zdeněk Krška, DrSc. Přednosta I. chirurgické kliniky břišní, hrudní a úrazové chirurgie Kongresové centrum Clarion Congress Hotelu