Poptávka

Vložit novou poptávku

Prosíme uchazeče o pracovní pozice, aby nás informovali (info@linkos.cz), pokud je již jejich inzerát neaktuální. V případě, že nebude inzerát zrušen, zůstává zde 12 měsíců po zadání. 

Filtry podle parametrů
Počet nalezených nabídek: 2 zrušit všechny filtry

Jsem diplomovaná všeobecná zdr. sestra.
Zabývám se myšlenkou pracovat v klinických studiích... stejně tak by mě zajímalo, zda je u vás možnost, vykonávat tuto práci více méně jako home office..? (Jsem z Jižní Moravy - Uh. Hradiště).
Ráda bych nabídla svůj zodpovědný a snaživý přístup k práci a snad i zkušenosti z dosti vytížených ambulancí, kdy bylo potřeba rychlé, systematické rozhodování a komplexní uvažování pro co nejvíce efektivní chod ordinace.

Pokud bude zájem z vaší strany, ráda pošlu své CV.

Kontakt: hana.mm@seznam.cz
Datum vytvoření:

Specializace:

jsem všeobecná sestra, mám více než 10 let odborné praxe, z toho 5 let v klinické onkologii na Slovensku (předchozí zaměstnání Východoslovenský onkologický ústav, a.s. Košice) a teď po návratu do Čech bych velmi ráda tímto směrem pokračovala i nadále. Mám zkušenosti s péčí o pacienty podstupující RAT, CHT, BCHT, biologickou léčbu, dále mám zkušenosti s paliativní péčí. Při zaměstnání v onkologickém ústavu jsem se aktivně věnovala seminářům, školením, kongresům v oblasti onkologie, rovněž jsem autorkou několika odborných přednášek, absolvovala jsem certifikovaný kurz bazální stimulace. Ráda bych se zaměstnala jako všeobecná sestra na onkologickém oddělení, standardním, nebo JIP, případně na oddělení dětské hematoonkologie.

Vzdělání / atestace:

Všeobecná sestra, sestra pro intenzivní medicínu

Město:

České Budějovice

Kontakt: pastol00@zsf.jcu.cz
Datum vytvoření: