"Strach z návratu nemoci a jak ho zvládnout“ z Cyklu #MysliProtiRakovine - rozhovor po skončení

Vyléčili jste se úspěšně z rakoviny a strach z toho, jak léčba dopadne, vystřídal strach z toho, že se Vám nemoc vrátí? 12. prosince proběhl druhý díl živého vysílání z cyklu #MysliProtiRakovine. Hostem psychologa Martina Pospíchala byla klinická psycholožka a psychoterapeutka Veronika Víchová. Reakce přednášejících jsme zaznamenali hned po skončení živého přenosu.

Připravili jsme i nesestříhaný záznam celého webináře!

TIP: Pro lepší zážitek zvolte režim "Celá obrazovka" (ikonka vpravo dole na liště videa). Pro synchronizaci slidů s videem a obráceně využijte tlačítek v dolní části okna se slidy.

Během přenosu oba odborníci vysvětlili, co je strach a jak se s ním dá pracovat, respektive, jak nahlédnout jeho příčiny a kořeny. Ukázali také možnosti technik relaxace a zvládání stresu, které mohou být dobře využitelné například při prožívání stresu a obav před sdělením výsledků kontrolního vyšetření. V neposlední řadě během přenosu odpověděli i na vaše otázky. Upozornění: Ve videu pan doktor zve na další webinář, ten se ale nekoná 12. ledna, ale až 16. ledna 2019. Za chybu se omlouváme!  

Sledujte projekt, připravujeme další témata. Nejbližší je "Síla opory našich nejbližších" 16. ledna 2019 ve 13 hodin.

  • Sdílejte na:
    • Facebook
    • Twitter