46. ročník Brněnských onkologických dnů a 36. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

- , BVV Výstaviště 405/1 603 00 Brno-střed

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

46. ročník Brněnských onkologických dnů a 36. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky se uskuteční v termínu od 12. do 14. října 2022. Letošní ročník se uskuteční opět v klasické prezenční formě, jak tomu bylo zvykem až do roku 2019, před nástupem pandemie. V případě, že jste se na konferenci ještě nezaregistrovali, máte stále možnost takto učinit za zvýhodněnou cenu, a to do 25. září 2022.

Program bude nově zahájen již ve středu dopoledne zajímavými edukačními bloky věnujícími se mimo jiné pneumoonkologii, sarkomům či farmacii. Součástí BOD a KNZP budou tradiční setkání „PharmAround“, „GlioMeeting“ a „Vzdělávací seminář pro praktické lékaře a neonkology“, které se uskuteční ve středu odpoledne.

Čtvrteční a páteční program nabídne kromě edukačních bloků zaměřených např. na problematiku karcinomu prsu, gastrointestinálních nádorů či na precizní medicínu rovněž „Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky“, jejíž součástí budou i praktické workshopy, a také tematiku laboratorní diagnostiky v onkologii. Nejen pro mladé lékaře je určen čtvrteční workshop Sdělování závažných zpráv.

Letos navazujeme na v loňském roce úspěšnou mezinárodní páteční sekci s názvem iBOD, jejíž součástí budou novinky z ASCO a ESMO konferencí. Přednášet budou tuzemští i zahraniční experti, celá sekce iBOD se uskuteční v anglickém jazyce. Součástí bude také interaktivní setkání věnované mladým (nejen) onkologům.

V neposlední řadě bychom Vás chtěli upozornit na páteční program věnovaný problematice patient-centred cancer care and survivorship.

Aktivní účast 

Pasivní účast

  • Registrace je online na stránkách konference.
  • V případě, že jste se na konferenci ještě nezaregistrovali, máte stále možnost takto učinit za zvýhodněnou cenu, a to do 25. září 2022

Odborný program

Organizační a programový sekretariát 2022

  • MUDr. Radka Obermannová, Ph.D. (předsedkyně programového výboru)
  • MUDr. Jiří Šedo, Ph.D.(předseda organizačního výboru)
  • Radka Babáková (organizace akce, komunikace s firmami, registrace externích účastníků)
  • Mgr. Jana Lounová (organizace a koordinace odborného programu)
  • Mgr. Anna Svobodová (tisková mluvčí MOÚ, správa webu, příprava textových podkladů a tiskovin)
  • Hana Hrušatová (fakturace)
  • Mgr. Radek Halouzka (uzavírání smluv)

V rámci BOD se také tradičně uskuteční celá řada doprovodných akcí. Postupně o nich budeme přinášet informace:

Aktuální informace
na stránkách konference www.onkologickedny.cz

  • Přidat do kalendáře: 2022-10-12 00:00:00 2022-10-14 23:59:59 Europe/Prague 46. ročník Brněnských onkologických dnů a 36. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky 46. ročník Brněnských onkologických dnů a 36. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky se uskuteční v termínu od 12. do 14. října 2022. Letošní ročník se uskuteční opět v klasické prezenční formě, jak tomu bylo zvykem až do roku 2019, před nástupem pandemie. V případě, že jste se na konferenci ještě nezaregistrovali, máte stále možnost takto učinit za zvýhodněnou cenu, a to do 25. září 2022. BVV Výstaviště 405/1 603 00 Brno-střed