Best of ASCO a Pražské onkologické dny

- , Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65 Praha 4

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

Akce navazuje na tradiční Motolské onkologické dny a Den prof. Staška. Součástí Pražských onkologických dnů bude i kongres Best of ASCO 2017 Annual Meeting, který přináší nejnovější poznatky prezentované každoročně na kongresu ASCO. 

 

Pražské onkologické dny 

Best of ASCO Praha

  • termín: 21. - 22. 9. 2017

Všechny konference The Best of ASCO využívají veškeré nové informace a výsledky klinických studií prezentovaných na pravidelném setkání ASCO. Jejich hlavním cílem je praktická aplikace všech nových poznatků do klinické praxe a přínos k péči o pacienty. Každý z těchto mítinků umožňuje hlubokou analýzu všech nových výsledků spolu s možností diskuze všech účastníků.
Je nám velkou ctí, že můžeme tento světový kongres představit i v České republice.

Web konference The best of ASCO Praha 

Registrace 

Organizační výbor:

  • Předsedové: MUDr. Jana Prausová, Ph.D., MBA, Prof.MUDr.Luboš Petruželka,CSc.
  • Vědečtí sekretáři: Prof. MUDr. Jindřich Fínek, PhD, MHA, Doc. MUDr. David Feltl, Ph.D., MBA, MUDr. Katarína Petráková, Ph.D.
  • Členové: Prof. MUDr. Jitka Abrahámová, DrSc., prof. MUDr. Bohuslav Melichar, Ph.D., prof. MUDr. Vítězslav Kolek, DrSc., prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., doc. MUDr. Renata Soumarová, PhD., Doc. MUDr. Tomáš Büchler, Ph.D.

Akce je pořádána v souladu se Stavovskými předpisy a bude ohodnocena příslušnými kredity. 
Nad akcí převzal záštitu Ministr zdravotnictví ČR. 

Majitel licence a pořádající agentura: Medworld s.r.o., Pod lipami 16, 131 00 Praha 3

Best of ASCO 2018

  • Přidat do kalendáře: 2017-09-20 00:00:00 2017-09-22 23:59:59 Europe/Prague Best of ASCO a Pražské onkologické dny Akce navazuje na tradiční Motolské onkologické dny a Den prof. Staška. Součástí Pražských onkologických dnů bude i kongres Best of ASCO 2017 Annual Meeting, který přináší nejnovější poznatky prezentované každoročně na kongresu ASCO.    Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65 Praha 4