47. ročník Brněnských onkologických dnů a 37. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

- , Brno - Výstaviště

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,
rádi bychom Vás pozvali na 47. ročník Brněnských onkologických dnů a 37. Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky, které se uskuteční 1. - 3. listopadu 2023 v prostorách Výstaviště Brno.

Jsme rádi, že se nám loňským ročníkem podařilo navázat na tradici, která zde byla před nástupem covid-19. Loni se registrovalo celkem 2 696 osob, které byly součástí informačního servisu BOD, vlastního programu se na místě zúčastnilo 1 985 účastníků. Bohužel, v té době probíhající respirační infekce způsobily, že řada kolegů se omluvila, ať již z důvodu nemoci vlastní, nebo nutnosti zastupovat na pracovišti.

Letošní 47. ročník BOD se opět uskuteční v prezenční formě, tedy neplánujeme on-line přenos z běžných sekcí. Ten jsme v omezeném rozsahu připraveni realizovat pouze za mimořádných okolností, které nepředpokládáme, ale vyloučit je po předchozích zkušenostech úplně nelze. Určitě budeme pořizovat záznam z nejdůležitějších bloků konference, který bude s odstupem času k dispozici registrovaným účastníkům. Tradičně natáčíme i sekci pro praktické lékaře, která je takto i koncipována a videa z této sekce patří k nejčastěji shlédnutým na stránkách ČOS ČLS JEP.

Rámcový program je k dispozici na webových stránkých konference 

Dnešním dnem máte také možnost registrace k aktivní účasti. V případě aktivní účasti je třeba nahrát příspěvek do registračního systému nejpozději do 14. 7. 2023Pokud jste v roli vyzvaného přednášejícího, zadejte prosím při registraci speciální kód, který Vám byl zaslán organizátorem příslušného bloku.


UPOZORŇUJEME:

Letošní rok budou postery prezentovány v elektronické formě na dotykových LCD obrazovkách. 

Více na stránkách konference

I pro letošní rok jsou připraveny soutěže o nejlepší sdělení na BOD, na KNZP a soutěž „To nejlepší z onkologického výzkumu", které budou honorovány. 

Nejzazší termín pro on-line registraci k pasivní účasti je 17. 10. 2023. Následně bude možné zaplatit registrační poplatek až na místě konference, avšak za vyšší cenu.


Pevně doufáme, že i tento rok zachováte naší tradiční akci přízeň. Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Za programový a organizační výbor s úctou

  • prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D., ředitel MOÚ
  • MUDr. Radka Obermannová, Ph.D., předsedkyně programového výboru
  • PhDr. Jana Kocourková, MBA, předsedkyně programového výboru KNZP
  • Přidat do kalendáře: 2023-11-01 00:00:00 2023-11-03 23:59:59 Europe/Prague 47. ročník Brněnských onkologických dnů a 37. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé, rádi bychom Vás pozvali na 47. ročník Brněnských onkologických dnů a 37. Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky, které se uskuteční 1. - 3. listopadu 2023 v prostorách Výstaviště Brno. Brno - Výstaviště