Karcinom prsu: kaleidoskop zkušeností a akce k informační kampani Vědět víc

- , Dům techniky a Východočeské divadlo Pardubice

Akce získala podporu České onkologické společnosti.

Sdílení a výměna konkrétních pracovních postupů spojených nejen s problematikou sentinelové uzliny po neoadjuvantní léčbě, a to nejenom na pracovištích u nás, ale také v zahraničí, i tak bychom mohli v kostce shrnout základní téma konference KARCINOM PRSU: KALEIDOSKOP ZKUŠENOSTÍ, jejímž hlavním zahraničním hostem je prof. Dr. med. Michael Untch z Helios Klinikum Berlin.
Problematika diagnostického a terapeutického postupu bývá na různých pracovištích řešena různým způsobem, v rámci konference bychom proto chtěli umožnit odborné veřejnosti některé tyto postupy zhlédnout a zároveň nad nimi diskutovat. Jako podklady pro diskusi poslouží reálná videa s pracovními postupy z vybraných pracovišť České republiky. Ta následně doplní přímý přenos operace z Pardubické nemocnice.
Konference je součástí informační kampaně Vědět víc… Karcinom prsu.

K průběhu konference a informační kampaně byla vydána tisková zpráva

Pořadatel

  • Chirurgická klinika Pardubické nemocnice

Odborný garant

  • doc. MUDr. Jiří Šiller, Ph.D. 

Kontakt

  • MUDr. Jana Mergancová, chirurgie Pardubické nemocnice

Záštita odborné společnosti

  • Česká chirurgická společnost 
  • Česká onkologická společnost

Pozvánky a oznámení 

Konference je součástí informační kampaně Vědět víc... 

Vážení kolegové,

ráda bych Vás tímto pozvala do Východočeského divadla v Pardubicích na konferenci Karcinom prsu: kaleidoskop zkušeností, která se uskuteční v pátek 6. dubna 2018.

Je mi jasné, že takhle zkraje nového roku máte nejenom plnou hlavu, ale podle toho, kolik mi chodí různých pozvánek, pravděpodobně už i diář. Přesto si myslím, že se v té záplavě kongresů a konferencí najde prostor ještě pro jednu, tu naši.

Kolikrát za poslední rok jste slyšeli otázku: A jak vy to tam u vás vlastně děláte? Rád bych to viděl... Můžu se někdy přijít podívat? A kolikrát opravdu někdo dorazil?

Oslovili jsme přední české odborníky a poprosili je o natočení krátkých, cca desetiminutových videí, která se pokusí ukázat právě to, na co bychom se všichni rádi přišli podívat, ale potřebovali bychom k tomu 30. únor, aby se nám to vůbec kdy povedlo. 30. únor zatím k dispozici nemáme (třeba ho jednou někdo vymyslí), ale 6. dubna má pro letošní rok v kalendáři každý, přijeďte tedy do Pardubic, dívejte se a ptejte se, budete k tomu mít jedinečnou příležitost.

  • Přidat do kalendáře: 2018-04-05 09:00:00 2018-04-06 18:00:00 Europe/Prague Karcinom prsu: kaleidoskop zkušeností a akce k informační kampani Vědět víc Sdílení a výměna konkrétních pracovních postupů spojených nejen s problematikou sentinelové uzliny po neoadjuvantní léčbě, a to nejenom na pracovištích u nás, ale také v zahraničí, i tak bychom mohli v kostce shrnout základní téma konference KARCINOM PRSU: KALEIDOSKOP ZKUŠENOSTÍ, jejímž hlavním zahraničním hostem je prof. Dr. med. Michael Untch z Helios Klinikum Berlin. Problematika diagnostického a terapeutického postupu bývá na různých pracovištích řešena různým způsobem, v rámci konference bychom proto chtěli umožnit odborné veřejnosti některé tyto postupy zhlédnout a zároveň nad nimi diskutovat. Jako podklady pro diskusi poslouží reálná videa s pracovními postupy z vybraných pracovišť České republiky. Ta následně doplní přímý přenos operace z Pardubické nemocnice. Konference je součástí informační kampaně Vědět víc… Karcinom prsu. Dům techniky a Východočeské divadlo Pardubice