Nové stránky Linkos.cz

Vážení návštěvníci stránek Linkos,

nový vzhled stránek České onkologické společnosti rozhodně není největší změna, která se na stránkách Linkos udála. Linkosu bude brzy již 12 let. Když byly stránky v roce 1999 poprvé představeny lékařské veřejnosti, byla ČOS v prezentaci na internetu mezi odbornými společnostmi ojedinělým jevem. Stránky byly tehdy nesrovnatelně skromnější a byly určeny především členům ČOS.

Od té doby se mnoho změnilo, stránky jsou nebývalé svým rozsahem a obsahem a oslovují nejen členy ČOS, ale lékaře všech odborností, které se starají o onkologického pacienta a také  pacienty samé a jejich blízké. Nové stránky využívají nejmodernějších technologií, které vám umožní lépe najít a pracovat s informacemi, jež hledáte.

Přestože byly webové stránky kompletně předělány, stále obsahují i informace, na které jste byli zvyklí, takže si můžete dohledat i ty velmi historické.

Věříme, že budete s novou verzí Linkos spokojeni. V případě, že byste narazili na jakékoli komplikace s používáním stránek, sdělte nám je, prosím, na e-mailovou adresu: info@linkos.cz.