Záznam webináře „Schopnost vyjádřit emoce pomáhá“ z Cyklu #MysliProtiRakovine

Záznam webináře „Schopnost vyjádřit emoce pomáhá“ z Cyklu #MysliProtiRakovine

Poslechněte si záznam prvního živého přenosu (webináře) z cyklu #MysliProtiRakovine. Jeho tématem byly emoce, jak emoce ovlivňují náš život, jaký vliv může mít prožívání a vyjadřování emocí a naopak jejich nevyjadřování na fungování těla i psychiky a jak emoce ovlivňují tělo. Hostem psychologa PhDr. Martina Pospíchala byla lékařka a taneční terapeutka MUDr. Petra Steyerová. Kromě teoretických informacích o vlivu stresu na naše zdraví a odpovědí na otázky diváků, se dozvíte i řadu praktických rad a ukázek, jak pracovat s emocemi. 

TIP: Pro lepší zážitek zvolte režim "Celá obrazovka" (ikonka vpravo dole na liště videa). Pro synchronizaci slidů s videem a obráceně využijte tlačítek v dolní části okna se slidy.

Video obsahuje slidy, sledujte jej proto v režimu celá obrazovka (šipky vpravo dole pod videem)

Dozvěděli jsme se celou řadu teoretických informací i praktických návodů, jak pracovat s emocemi, přednášející zodpověděli dotazy diváků a v závěru poskytli návod na expresivní psaní, rady, jak "uřídit" emoce i informace o strategii odpuštění.

Zúčastněte se, prosím, našeho malého průzkumu (vlevo) 

Během živého přenosu diváci odpovídali na tři otázky, stejné otázky najdete v levé části obrazovky. Budeme moc rádi, když se zúčastníte tohoto malého průzkumu a zakliknete odpovědi na otázky o tom, zda a jak se dokážete vyrovnávat s negativními emocemi Vy.

Podívat se můžete i na  rozhovor, který jsme natočili hned po skončení přenosu s přednášejícími.   

Příští webinář cyklu #MysliProtiRakovine se bude konat 12. prosince 2018 ve 13 hodin a bude se věnovat strachu z návratu nemoci, který trápí mnoho pacientů v remisi. Kromě teorie se dozvíte také praktické návody, jak tento strach zvládnout. Hostem psychologa Martina Pospíchala bude klinická psycholožka a psychoterapeutka Veronika Víchová.  Dotazy můžete pokládat už nyní.