Záznam webináře „Síla opory našich nejbližších“ z Cyklu #MysliProtiRakovine

Záznam webináře „Síla opory našich nejbližších“ z Cyklu #MysliProtiRakovine

Nabízíme Vám záznam třetího živého přenosu (webináře) z cyklu #MysliProtiRakovine, jehož hlavním tématem bylo zázemí, které je v době onkologického onemocnění klíčové pro zvládání nemoci. Hostem psychologa PhDr. Ing. Martina Pospíchala byla klinická psycholožka Eva Tošnerová. Po úvodní prezentaci byly zodpovězeny otázky diváků.  

TIP: Pro lepší zážitek zvolte režim "Celá obrazovka" (ikonka vpravo dole na liště videa). Pro synchronizaci slidů s videem a obráceně využijte tlačítek v dolní části okna se slidy.

Video obsahuje slidy, sledujte jej proto v režimu celá obrazovka (šipky vpravo dole pod videem).

Dozvěděli jsme se, co je to kruh lidské opory, jaký vliv má opora našich blízkých na naše zdraví, co pomáhá při "neřešitelném" stresu a že způsob, jak situaci zvládá pečující partner, sehrává důležitou úlohu v kvalitě života nemocného a to až na biologické úrovni. 

Zúčastněte se, prosím, našeho malého průzkumu (vlevo)! Během živého přenosu diváci odpovídali na čtyři otázky, stejné otázky najdete v levé části obrazovky. Budeme moc rádi, když se zúčastníte tohoto malého průzkumu a zakliknete odpovědi na otázky o tom, jak nemoc změnila Vaše vztahy a jak je pro Vás opora blízkých důležitá. Děkujeme! 

Podívat se můžete i na  rozhovor, který jsme natočili hned po skončení přenosu s přednášejícími.   

Co nás čeká dál v projektu #MysliProtiRakovine? 

Příští webinář cyklu #MysliProtiRakovine se bude konat 13. února 2019 ve 13 hodin a tématem budou změny, které onkologické onemocnění přináší a jak k nim přistoupit. V únoru bude hostem psychologa Martina Pospíchala klinická psycholožka Libuše Kalvodová. Dotazy můžete pokládat už nyní.