Zeptejte se na novou organizaci péče o onkologické pacienty v remisi - 6. března živě na Linkos

Zeptejte se na novou organizaci péče o onkologické pacienty v remisi - 6. března živě na Linkos

První březnovou středu se v rámci našeho cyklu o prevenci onkologických onemocnění můžete ptát předsedkyně České onkologické společnosti České lékařské společnosti J.E.P., Doc. MUDr. Jany Prausové, Ph.D., MBA na novou organizaci péče o onkologické pacienty v remisi, tedy po úspěšné léčbě a na onkologickou prevenci u pacientů po prodělaném onkologickém onemocnění.   

Další díl naší série živých přenosů, ve kterých každou první středu v měsíci členové Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti a další odborníci odpovídají živě na Linkos na dotazy veřejnosti o prevenci a včasném odhalení rakoviny.    

První březnová středa bude věnována aktuální otázce nové organizace péče o pacienty v remisi. Dozvíte se jakým způsobem a v jakých situacích bude probíhat převedení dispenzarizace onkologického pacienta v remisi k praktickému lékaři, jak se praktičtí lékaři připravují na novou organizaci péče a jak se vzdělávají, v čem spočívá dispenzarizace onkologického pacienta a proč je důležité účastnit se screeningu i po onkologické léčbě.

Na Vaše otázky bude odpovídat předsedkyně České onkologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Doc. MUDr. Jana Prausová, Ph.D., MBA. Nalaďte si Linkos ve středu 6. března ve 13 hodin.

Své otázky můžete vkládat již nyní na stránce přenosu

Podívejte se na Rozvrh živého vysílání o prevenci a časném záchytu rakoviny