Příručka pro pacienty „Zvládání rakoviny“

Příručka pro pacienty „Zvládání rakoviny“

Pracovní kniha, která vás provede životem s rakovinou

Se svolením autorky Dr. Meggie Watson přeloženo z originálu: Coping With Cancer – A Patient Guide by Dr. Meggie Watson & Dr. Charlotte White.

Tato kniha je určena všem onkologicky nemocným, kteří se vyrovnávají s touto nemocí a cítí, že by si rádi, to co se jim v jejich životě děje nějak prošli, ohlídali, více uvědomili. Mohou si sami projít knihu, vyplnit cvičení a nastavit se jinak – podle zkušeností sebe i těch, kdo si nemocí prošli dříve a jejichž zkušenosti psychoonkologie shrnuje a systematizuje.

Kniha je tištěná a není ke stažení.

Můžete ji potkat ve všech onkologických a hematoonkologických centrech a ve spoustě onkologických ambulancí a nebo si pro ni zajít do kteréhokoli Centra Amelie či si o její zaslání napsat.

Další informace na webu Amelie.

  • Pořadí: 1
  • Rok: 2020
  • Nakladatelství: Amelie, z.s.
Klíčová slova
Psychoonkologie

Podobné knihy

Návrat do zaměstnání po onkologické nemoci

Návrat do zaměstnání po onkologické nemoci
Třetí aktualizované a doplněné vydání přináší po dvou letech ucelené informace a návody pro usnadnění návratu do pracovního procesu nejen onkologicky nemocným.

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým
Kniha je pro všechny, kteří prošli, procházejí nebo teprve budou procházet martyriem doprovázení svého blízkého nemocného celým procesem onkologické léčby a jejich potřebou se stane slovo, bezpečné slovo pochopení. Kniha vychází ze skutečných dotazů položených v Psychoonkologické poradně na stránkách České onkologické společnosti Linkos.cz a jejími autory jsou kliničtí psychologové, kteří v Psycho-onkologické online poradně již 13 let odpovídají na dotazy onkologických pacientů a jejich blízkých.