O HORÁCH, ale nejen o nich…, 4. 3. 2024 v Praze

Společnost Ipsen Pharma, s.r.o. ve spolupráci s pacientskou organizací Asociace mužů sobě z.s. Vás zve na setkání pacientů s karcinomem prostaty. Dne 4. 3. 2024 od 17 do 19:30 ve Velké posluchárně 2. lékařské fakulty UK, areál FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5. Akce je pro pacienty, jejich blízké a zájemce o oblast zdarma. 

Registrace

Pozvánky a oznámení

Na co se můžete těšit?

Na prezentaci Honzy Trávníčka, zkušeného horolezce, který má za sebou už několik úspěšných výstupů na osmitisícové vrcholy. Honza je zároveň člověkem, který se prošel náročnou nemocí. Bude to tedy o nádherných fotografiích z Himálají a zážitcích, nikoliv o nemocech a trápení. Snad inspirujeme všechny, kteří mají rádi přírodu a hory.

Chceme si povídat o horách, ale ne jen o nich. Ukážeme si, jak může příroda (hory, pohyb, slunce apod.) pomoci při udržení psychického a fyzického zdraví u mužů s karcinomem prostaty. Zazní prezentace doktora Martina Pospíchala, který se věnuje oblasti propojení psychiky a imunitního systému po odborné stránce. Ve své praxi se pravidelně potkává s lidmi, kterým vstoupilo do života onkologické onemocnění a pomáhá jim při udržení si zdraví. Budeme mluvit o tom, jak hluboko sahá vliv naší psychiky a jak důležitá pro nás příroda vlastně je. Žádné strašení, jen cesty ke zdraví.

Především ale chceme, abyste s námi strávili příjemný večer v neformální atmosféře!

  • Sdílejte na:
    • Facebook
    • Twitter