Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence

- , Hlavní sál České lékařské společnosti, Sokolská 490/31, 120 00 Praha 2

Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.   

Cílem přednášek je názorně poukázat na souvislost mezi naší myslí, celkovým psychickým nastavením a prožívanými emocemi na straně jedné a naším zdravotním stavem, případně rozvojem nemoci na straně druhé. Zároveň nastíní možnosti, které nám psychologie dává pro podporu procesu uzdravování, zejména u onkologických onemocnění.

Přednášky v regionech jsou součástí projektu #MysliProtiRakovině, který seznamuje s možnostmi psychologické prevence onkologického onemocnění pohledem vědy. 

Registrace

  • prosíme registrujte se na této adrese
  • Registrace na obě pražské přednášky (4.9. a 25.9.) již byla zastavena. Kapacita obou sálů je vyčerpána. Zvažujeme vypsání dalšího termínu v Praze. Stále je možno se registrovat do Brna (11.10. Masarykův onkologický ústav) a do Liberce (12.9. Krajská vědecká knihovna).

Pozvánka

Přednášky se konají i v jiných městech a termínech:

Cyklus přednášek bude pokračovat i v následujícím období ve městech Olomouc, Plzeň, Hradec Králové a znovu v Praze. 

  • Přidat do kalendáře: 2018-09-04 18:00:00 2018-09-04 19:30:00 Europe/Prague Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.    Hlavní sál České lékařské společnosti, Sokolská 490/31, 120 00 Praha 2