Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence - přednáška zrušena

- , Univerzita Karlova v Praze, Celetná 20, Praha 1

Přednáška musela bát z technických důvodů ZRUŠENA, všichni zájemci byli přeregistrováni na stejnou přednášku dne 1. 11. 2018 v Praze na Univerzitě Karlově.  

Cílem přednášek je názorně poukázat na souvislost mezi naší myslí, celkovým psychickým nastavením a prožívanými emocemi na straně jedné a naším zdravotním stavem, případně rozvojem nemoci na straně druhé. Zároveň nastíní možnosti, které nám psychologie dává pro podporu procesu uzdravování, zejména u onkologických onemocnění.

Přednášky v regionech jsou součástí projektu #MysliProtiRakovině, který seznamuje s možnostmi psychologické prevence onkologického onemocnění pohledem vědy. 

Registrace

  • prosíme registrujte se na této adrese
  • Registrace na obě pražské přednášky (4.9. a 25.9.) již byla zastavena. Kapacita obou sálů je vyčerpána. Zvažujeme vypsání dalšího termínu v Praze. Stále je možno se registrovat do Brna (11.10. Masarykův onkologický ústav) a do Liberce (12.9. Krajská vědecká knihovna).

Pozvánka

Přednášky se konají i v jiných městech a termínech:

Cyklus přednášek bude pokračovat i v následujícím období ve městech Olomouc, Plzeň, Hradec Králové a znovu v Praze. 

  • Přidat do kalendáře: 2018-09-25 18:00:00 2018-09-25 19:30:00 Europe/Prague Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence - přednáška zrušena Přednáška musela bát z technických důvodů ZRUŠENA, všichni zájemci byli přeregistrováni na stejnou přednášku dne 1. 11. 2018 v Praze na Univerzitě Karlově.   Univerzita Karlova v Praze, Celetná 20, Praha 1