Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence

- , Krajská vědecká knihovna v Liberci, Rumjancevova 1362/1, Liberec

Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.   

Cílem přednášek je názorně poukázat na souvislost mezi naší myslí, celkovým psychickým nastavením a prožívanými emocemi na straně jedné a naším zdravotním stavem, případně rozvojem nemoci na straně druhé. Zároveň nastíní možnosti, které nám psychologie dává pro podporu procesu uzdravování, zejména u onkologických onemocnění.

Přednášky v regionech jsou součástí projektu #MysliProtiRakovině, který seznamuje s možnostmi psychologické prevence onkologického onemocnění pohledem vědy. 

Registrace

Pozvánka

Přednášky se konají i v jiných městech a termínech:

Cyklus přednášek bude pokračovat i v následujícím období ve městech Olomouc, Plzeň, Hradec Králové a znovu v Praze. 

Odborní zájemci o tuto problematiku jsou srdečně zvání i na celodenní Psychoonkologické sympozium, které začíná na stejném místě již od 9:30. 

  • Přidat do kalendáře: 2018-09-12 14:00:00 2018-09-12 15:30:00 Europe/Prague Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.    Krajská vědecká knihovna v Liberci, Rumjancevova 1362/1, Liberec