ZDRAVÁ neMOC. Příběh nemoci a uzdravení

ZDRAVÁ neMOC. Příběh nemoci a uzdravení

Kniha, která byla napsána s láskou pro všechny, kterým nemoc vstoupila do života. Autorkou je bývalá onkologická pacientka.

Slova autorky:

"Kniha je mým vlastním příběhem uzdravení z rakoviny. Je mou osobní výpovědí o tom, jak se mi podařilo náročnou životní situaci zvládnout a uzdravit se. Popisuje konkrétní kroky, jak jsem se se strachem, ale i s léčbou, pobytem v nemocnici a lékařskými zákroky vyrovnávala. Věrně zachycuje klíčové okamžiky, ve kterých jsem byla nucena své dosavadní způsoby myšlení změnit a nahradit je novými, láskyplnými postoji k sobě, ke svému tělu a životu. Knihu jsem napsala, aby inspirovala a pomáhala ostatním, kteří hledají ze své nemoci cestu ven. Z vlastního prožitku uzdravení vím, kudy vede."

Další informace a možnost objednání knihy zde.

  • Autoři:
  • Pořadí: 1
  • ISBN: 978-80-11-03791-8
  • Rok: 2023
  • Nakladatelství: Inkranio s.r.o.
  • Stránky: 136

Podobné knihy

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým
Kniha je pro všechny, kteří prošli, procházejí nebo teprve budou procházet martyriem doprovázení svého blízkého nemocného celým procesem onkologické léčby a jejich potřebou se stane slovo, bezpečné slovo pochopení. Kniha vychází ze skutečných dotazů položených v Psychoonkologické poradně na stránkách České onkologické společnosti Linkos.cz a jejími autory jsou kliničtí psychologové, kteří v Psycho-onkologické online poradně již 13 let odpovídají na dotazy onkologických pacientů a jejich blízkých.

Spolu

Spolu
O důležité síle lásky vypráví Jitka Ditterová a Stanislav Václavík.

Touha odejít?

Touha odejít?
Realita nevyléčitelně nemocných pohledem psychologa, lékaře a především samotných onkologických pacientů.

Touha žít

Touha žít
Kniha o možnostech zvládání nevyléčitelného onkologického onemocnění pohledem psychologa a pacientů.