Touha žít

Touha žít

Kniha o možnostech zvládání nevyléčitelného onkologického onemocnění pohledem psychologa a pacientů.

Kniha je určena jak samotným, nevyléčitelně onkologicky nemocným lidem, tak i jejich blízký nebo širší zdravotnické veřejnosti. O tom jak lépe porozumět tomu, co je tíží a jak jim být oporou.

V tištěné podobě si ji můžete objednat na adrese Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s., Havlíčkovo náměstí 746/11 130 00 Praha 3 nebo e-mailem na: aliance@breastcancer.cz.

Kniha je ke stažení zdarma v plné verzi.

Více o knížce

Kniha získala v lednu 2022 2. místo v soutěži Zlatý banán 2021!

Na knihu volně navazuje další, nově publikovaná, kniha Touha odejít?, která ukazuje, že onkologicky nemocní lidé, jejich blízcí, lékař i psycholog spolu mohou mluvit o těžkých tématech poměrně otevřeně. 

Klíčová slova
Psychoonkologie

Podobné knihy

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým

Rakovina v rodině v otázkách a odpovědích blízkým
Kniha je pro všechny, kteří prošli, procházejí nebo teprve budou procházet martyriem doprovázení svého blízkého nemocného celým procesem onkologické léčby a jejich potřebou se stane slovo, bezpečné slovo pochopení. Kniha vychází ze skutečných dotazů položených v Psychoonkologické poradně na stránkách České onkologické společnosti Linkos.cz a jejími autory jsou kliničtí psychologové, kteří v Psycho-onkologické online poradně již 13 let odpovídají na dotazy onkologických pacientů a jejich blízkých.

Spolu

Spolu
O důležité síle lásky vypráví Jitka Ditterová a Stanislav Václavík.

Touha odejít?

Touha odejít?
Realita nevyléčitelně nemocných pohledem psychologa, lékaře a především samotných onkologických pacientů.