Pozvánka ke sledování aktivit na vzdělávacím portálu YouKNOU

YouKNOU je partnerský projekt konference KNOU – Komplexní novinky v onkourologii, která se koná od roku 2016 vždy v květnu v Praze. Portál YouKNOU má za cíl prezentovat novinky v oblasti onkourologie z klíčových zahraničních akcí (ASCO, ASCO GU, ESMO, EAU, EMUC, ev. AUA), zajistit dostupnost aktuálních informací o diagnostice a léčbě urologických nádorů a současně rozvíjet spolupráci mezi urology a onkology.

Vážení a milí kolegové,

rádi bychom Vás pozvali ke sledování aktivit na vzdělávacím portálu YouKNOU. Jde o partnerský projekt konference KNOU – Komplexní novinky v onkourologii, kterou pořádáme od roku 2016 vždy v květnu v Praze.

Portál YouKNOU jsme spustili v září loňského roku, s cílem prezentovat novinky v oblasti onkourologie z klíčových zahraničních akcí (ASCO, ASCO GU, ESMO, EAU, EMUC, ev. AUA), zajistit dostupnost aktuálních informací o diagnostice a léčbě urologických nádorů a současně rozvíjet spolupráci mezi urology a onkology. Těší nás, že ve videopřednáškách v rámci platformy YouKNOU vystupují renomovaní odborníci - urologové a onkologové, kteří návštěvníkům předkládají nezaujaté a vyvážené informace.

Adresa portálu je www.youknou.cz

Je možné registrovat se zde k odběru novinek – následně Vám budou mailem zasílána upozornění na nové videopřednášky, pozvánka na konferenci KNOU a další související aktivity.

Přijměte pozvání do projektu YouKNOU od prof. MUDr. Marka Babjuka, CSc., jednoho z odborných garantů této vzdělávací aktivity (odkaz vede na externí stránku, kde je možné video přehrát): Doufáme, že pro Vás tyto informace byly přínosné a těšíme se na Vaši návštěvu portálu YouKNOU.

Za celý organizační tým

prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc.
Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol