Seminář pro praktické lékaře 2019: „Onkologická problematika v ambulanci praktického lékaře“

- , Pavilon „E“ brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s.

Brněnské onkologické dny, Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP, Sdružení praktických lékařů České Republiky a Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP si dovolují pozvat praktické lékaře na pravidelnou vzdělávací akci: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 10. dubna 2018 v rámci Brněnských onkologických dnů. Akce bude probíhat v pavilonu „E“ brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) od 14,00 do 19,00 hod. 

Připravujeme pro vás velmi zajímavý program zaměřený zejména na problematiku onkologické prevence a protinádorové léčby, včetně stavů, se kterými se při onkologické léčbě může ve své ambulanci setkat i praktický lékař. První blok, pořádaný ve spolupráci se Sdružení praktických lékařů České Republiky a se Společností všeobecného lékařství ČLS JEP,  se bude podrobně věnovat dispenzarizaci onkologických pacientů v ambulanci praktického lékaře. Další bloky tradičně připravila Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP.

Garant programu

  • MUDr. Milana Šachlová, CSc. et Ph.D.
  • prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D.

Pozvánky a oznámení

Program

  • program, se nyní sestavuje, uveřejníme v průběhu února

Registrace 

  • Účast praktických lékařů na vzdělávací akci „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře“ je ZDARMA.
  • Registrace je nyní možná jen e-mailem: bod@mou.cz (potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, odbornost, adresu, telefon a případně e-mail) nebo telefonicky: 54313 4231 (v pracovní dny od 9 do 14 hod. do 5. 4. 2019). Preferujeme registraci e-mailem!
  • Registrace zdarma bude možná i na místě, nicméně doporučujeme ji provést dříve!

Akce je zařazena do systému vzdělávání ČLK a na závěr bude možné získat certifikát o účasti a 6 kreditů. Další informace o konferenci získáte na internetových stránkách www.onkologickedny.cz.

Na Linkos najdete i přednášky z předchozích sympózií "Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře"

  • Přidat do kalendáře: 2019-04-10 14:00:00 2019-04-10 19:00:00 Europe/Prague Seminář pro praktické lékaře 2019: „Onkologická problematika v ambulanci praktického lékaře“ Brněnské onkologické dny, Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP, Sdružení praktických lékařů České Republiky a Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP si dovolují pozvat praktické lékaře na pravidelnou vzdělávací akci: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 10. dubna 2018 v rámci Brněnských onkologických dnů. Akce bude probíhat v pavilonu „E“ brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) od 14,00 do 19,00 hod.  Pavilon „E“ brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s.