Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence Praha

- , Univerzita Karlova v Praze, hlavní budova nám. Jana Palacha 1/2, Praha 1 (sál číslo 300)

Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.   

Cílem přednášek je názorně poukázat na souvislost mezi naší myslí, celkovým psychickým nastavením a prožívanými emocemi na straně jedné a naším zdravotním stavem, případně rozvojem nemoci na straně druhé. Zároveň nastíní možnosti, které nám psychologie dává pro podporu procesu uzdravování, zejména u onkologických onemocnění.

Přednášky v regionech jsou součástí projektu #MysliProtiRakovině, který seznamuje s možnostmi psychologické prevence onkologického onemocnění pohledem vědy. 

Registrace

  • prosíme registrujte se na této adrese
  • Registrace na předchozí pražské přednášky (4.9. a 25.9.) již byla zastavena, kapacita obou sálů byla vyčerpána. Proto jsme vypsali další termínu v Praze. Stále je možno se registrovat do Brna (11.10. Masarykův onkologický ústav). 

Pozvánka

Přednášky se konají i v jiných městech a termínech:

Cyklus přednášek bude pokračovat i v následujícím období ve městech Olomouc, Plzeň, Hradec Králové a znovu v Praze. 

  • Přidat do kalendáře: 2018-11-01 18:00:00 2018-11-01 19:30:00 Europe/Prague Vliv mysli na progresi onemocnění a možná psychologická prevence Praha Psychoonkologická sekce ČOS a Sekce preventivní medicíny ČOS Vás zvou na přednášku z psychoneuroimunologie, která je určena jak odborníkům v onkologii, tak pacientům a laikům.    Univerzita Karlova v Praze, hlavní budova nám. Jana Palacha 1/2, Praha 1 (sál číslo 300)