Grant k účasti na konferenci o léčbě rakoviny prsu v Chicagu ve dnech 3. - 6.10.2019

Zprostředkování nabídky Mezinárodního programu partnerských měst Chicaga (Chicago Sister Cities International) na získání grantu k účasti na odborné lékařské konferenci o léčbě rakoviny prsu, která se bude konat v Chicagu v hotelu Marriott Downtown Magnificent Mile ve dnech 3. - 6. 10. 2019. Praha se stala partnerským městem Chicaga v r. 1990, kdy byl založen Pražský výbor na podporu spolupráce především v kulturní, vzdělávací a vědecké oblasti mezi oběma městy. Podmínkou je tedy, aby lékař měl trvalý pobyt v Praze. Přihlášku je třeba poslat on-line přímo Programu partnerských měst Chicaga do 19. července 2019! 

Program konference a další podmínky udělení grantu na webu konference.

Celý dopis s nabídkou grantu od Mgr. Jan Kubišta, LL.M., zástupce generálního konzula ČR v Chicagu: 

Vážené dámy, vážení pánové, 

dovolujeme si Vám postoupit zajímavou nabídku Mezinárodního programu partnerských měst Chicaga (Chicago Sister Cities International) na získání grantu k účasti na odborné lékařské  konferenci o léčbě rakoviny prsu, která se bude konat v Chicagu v hotelu Marriott Downtown Magnificent Mile ve dnech 3. - 6. 10. 2019. Praha se stala partnerským městem Chicaga v r. 1990, kdy byl založen Pražský výbor na podporu spolupráce především v kulturní, vzdělávací a vědecké oblasti mezi oběma městy. 

Grant zahrnuje zaplacení účastnického poplatku na konferenci, letenku z Prahy do Chicaga a zpět (2. - 6.10.2019), ubytování v hotelu, stravování během konference a prohlídku jedné nemocnice se zaměřením na léčbu rakoviny prsu. Program konference naleznete zde: http://lynnsagebreastcancer.org/agenda.cfm Konference se má zúčastnit až 700 účastníků. 

Podmínkou k udělení grantu je, že lékař musí mít trvalý pobyt v Praze. Proto oslovujeme Vás z pražských nemocnic a zařízení, jakož i pracovníky Ministerstva zdravotnictví, pokud by o nějakém zájemci věděli.  Prosíme Vás, abyste přeposlali tuto nabídku Vašim kolegům, zejm. mladším lékařům na začátku své kariéry se specializací na léčbu rakoviny prsu. Uchazeč o grant se musí zavázat, že se zúčastní celého programu konference. Další podmínky udělení grantu naleznete zde: http://lynnsagebreastcancer.org/sister_cities.cfm 

Přihlášku je třeba poslat on-line přímo Programu partnerských měst Chicaga do 19. července 2019https://www.secure.cancer.northwestern.edu/apply/SisterCities2019/ 
Uchazeči dostanou vyrozumění o výsledku výběrového řízení e-mailem do 1.8.2019.  Před tím je třeba, aby vedoucí onkologického programu či mentor uchazeče nahrál svůj doporučující dopis ohledně uchazeče o grant na příslušnou internetovou stránku od podle instrukcí, které mentor dostane e-mailem po elektronickém podání přihlášky uchazečem. Bez doporučujícího dopisu nebude přihláška akceptována. 

Budeme rádi za zpětnou vazbu, pokud nějaký český lékař grant k účasti na této konferenci získá a do Chicaga přijede. Léčba rakoviny je v Chicagu na vysoké úrovni a konference se zúčastní jako přednášející přední odborníci z celých USA http://lynnsagebreastcancer.org/faculty.cfm. 

Děkujeme.
S pozdravem,
 

Mgr. Jan Kubišta, LL.M. 
zástupce generálního konzula ČR v Chicagu, konzul